Nowoczesny fotel biurowy Exact - różne kolory

(kod: 15374)
1 599 zł

Produkt niedostępny

kod: 15374

Opis produktu

Fotel biurowy Exact to połączenie nowoczesnego designu z całą gamą praktycznych zalet. Ergonomiczny fotel obrotowy zapewnia komfort pracy nawet po wielu godzinach, dzięki zastosowaniu mechanizmów regulujących.

Oparcie fotela gabinetowego wykonane jest z przepuszczającej powietrze siatki materiałowej. Dzięki temu zapewniona jest cyrkulacja powietrza. Sama siatka natomiast doskonale dostosowuje się do pleców.

Siedzisko, zagłówek i podłokietniki obszyte są w pełnie przewiewną i odporną na ścieranie tkaniną materiałową. To daje pewność, że fotel obrotowy jest nie tylko komfortowy. Pomyślano również o jego wytrzymałości. Dzięki zastosowanym metodom i materiałom fotel gabinetowy ma wydłużoną żywotność.

Wygoda w pracy jest niezwykle ważna. Jeśli można poprawić jej komfort warto to zrobić. Fotel biurowy z zagłówkiem ma regulowaną wysokość oparcia, dzięki czemu można go dostosować do naszej sylwetki.

Wyposażony w mechanizm Synchron fotel z siatki daje możliwość zatrzymania oparcia w jednej z czterech pozycji. Dzięki temu możemy dostosować kąt nachylenia oparcia do naszych potrzeb tak, by po wielu godzinach pracy nadal odczuwać komfort użytkowania fotela.

Podłokietniki fotela exact można regulować aż w trzech płaszczyznach:

 • wysokość – podłokietniki są wyposażone w mechanizm pozwalający ustawić wysokość. Dzięki niemu można dostosować podkładki tak, by tworzyły z tułowiem najbardziej optymalny kąt 90 stopni,
 • regulacja w poziomie – mechanizm pozwala także na dostosowanie podłokietników w poziomie. To daje jeszcze większe możliwości na dostosowanie fotela obrotowego do własnych potrzeb,
 • wychylenie na boki – podłokietniki wyposażone są w mechanizm zapadkowy. To daje 7-stopniową regulację wychylenia podkładek na boki.

Komfortowy fotel wyposażony jest również w regulowane oparcie dla kręgów lędźwiowych oraz regulację kąta pochylania zagłówka. Dodatkowo oparcie wyposażone jest w 7-stopniową regulację wysokości dzięki mechanizmowi zapadkowemu. Regulacja ma zakres 10 cm.

Całości dopełnia pięcioramienna podstawa, która wykonana jest z estetycznego polerowanego aluminium.

Wymiary elementów zestawu:

Wysokość całkowita: min. 121 cm - max. 144 cm (od podłoża do górnej krawędzi fotela)

Oparcie

 • szerokość: 46 cm
 • wysokość: min. 53 cm - max. 63 cm
 • regulacja wysokości oparcia: 10 cm

Podłokietniki

 • rozstaw :  48 cm
 • wysokość (od siedziska): min. 13 - max. 24 cm

Siedzisko

 • głębokość: 52 cm
 • szerokość: 50 cm
 • wysokość: min. 49 cm - max. 62 cm

Zagłówek

 • wysokość (od siedziska): min. 73 cm - max. 84 cm

Waga: 23 kg
Maksymalne obciążenie: 130 kg

Dostawa i montaż mebli:

Nowoczesny fotel biurowy Exact dostarczany jest za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Produkt wymaga samodzielnego montażu

Gwarancja:

Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynie holywood 270 l różne kolory fotel biurowy dla dzieci allegro dobry fotel biurowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×