Fotel Free TM03

(kod: 09758) Grospol
515 zł

Produkt niedostępny

kod: 09758

Opis produktu

Fotel TM03 to fotel biurowy z wygodnym siedziskiem i wyprofilowanym oparciem, które zapewnią pracę w komfortowych warunkach.

Siedzisko tapicerowane jest trwałą, oddychającą siatką w kolorze niebieskim. Dzięki swoim właściwościom dopasowuję się do kształtu pleców użytkownika. Zastosowanie mechanizmu ruchowego Synchro, polegającym na równoczesnym ruchu ("bujaniu się") oparcia i siedziska z możliwością blokady w każdej wybranej pozycji, zapewnia maksymalną satysfakcje z użytkowania fotela. Funkcjonalne, obszerne podłokietniki o stałej wysokości dają możliwość swobodnego ułożenia przedramienia. Pięcioramienna, nylonowa podstawa jezdna została wykończona kółkami ograniczjącymi zużycie powierzchni twardych. Podnośnik pneumatyczny w zakresie 90mm  zapewnia płynną regulację wysokości.

Dbając o jak największe zadowolenia naszych klientów krzesło objęte jest 2-letnią gwarancją. Ponadto, fotel uzyskał test Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego.

Wymiary:

wysokość - 95-104cm

wysokość siedziska - 42-51cm

wysokość oparcia- 53cm

głębokość siedziska - 50cm

szerokość siedziska 48cm

wysokośc podłokietników - 20cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×