Fotel Free TM04

(kod: 09759) Grospol
515 zł

Produkt niedostępny

kod: 09759

Opis produktu

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą fotela biurowego TM04 w kolorze czerwonym.

Z pewnością zapewni on maksymalny komfort w miejscu pracy. Tapicerowny trwałą siatką, która dzieki swoim właściwościom gwarantuje stałą cyrkulację powietrza. Fotel został wyposażony w pięcioramienną podstawę jezdną z kółkami do powierzchni twardych. Siłownik pneumatyczny o zakresie 90mm dba o płyną regulację wysokości siedziska. W standarcie znajdują się również obszerne podłokietniki, które zapewnia odpowiednie ułożenie przedramienia. Ponadto, synchroniczny mechanizm ruchowy, polegający na równoczesnym ruchu ("bujaniu się") oparcia i siedziska z możliwością blokady w każdej wybranej pozycji.

Fotel objęty 2 letnią gwarancją. uzyskał również Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego.

Wymiary:

wysokość - 95-104cm

wysokość siedziska - 42-51cm

wysokość oparcia- 53cm

głębokość siedziska - 50cm

szerokość siedziska 48cm

wysokośc podłokietników - 20cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×