Fotel Free TM05

515 zł

Produkt niedostępny

kod: 09760

Opis produktu

Fotel TM05 został zaprojektowany ze specjalnym przeznaczeniem do biura czy gabinetu. Fotele Free charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i wysokim komfortem użytkowania przy atrakcyjnej cenie. Spośród innych foteli biurowych wyróżnia się kolorystyką, konstrukcja jest w kolorze szarym, a obicie w jasnym zielonym odcieniu.

Synchroniczny mechanizm ruchowy zapewnia komfort w miejscu pracy. Wystarczy zwolnić blokadę i  oparcie fotela wychyla się w ruchu synchronicznym z siedziskiem powtarzając ruch użytkownika w krześle, przy czym wychylenie oparcia jest silniejsze niż siedziska.

Oparcie wykonano z oddychającej siatki w optymistycznym zielonym kolorze. Siedzisko tapicerowane jest trwałą, oddychającą  tkaniną w tym samym zielonym kolorze. Tkanina jest łatwa w pielęgnacji, jej odporność na ścieranie to 30.000 cylki Martindalea.

Podłokietniki fotela są szerokie, mają stałą wysokość, są wyprofilowane w taki sposób, aby można było wygodnie ułożyć na nich przedramię.

Fotel wyposażono w pięcioramienną podstawę jezdną wykonaną z nylonu w szarym kolorze,  wykończoną miękkimi kółkami do powierzchni twardych (parkiet, panele, terrakota).

Siłownik pneumatyczny odpowiada za płynną regulację wysokości siedziska. Zakres regulacji to 9 cm. Z zewnątrz obudowa siłownika jest chromowana.

Fotel objęty jest 2-letnią gwarnacją. Uzyskał również Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego

 

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • zadowolona klientka

    Bardzo dobra jakość i wykonanie, a równocześnie przystępna cena, transakcja zrealizowana w błyskawicznym tempie, polecam

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×