Fotel Futura 3 TM01

785 zł

Produkt niedostępny

kod: 07566

Opis produktu

Ergonomiczny fotel wyposażony w najnowocześniejsze mechanizmy regulujące położenie poszczególnych elementów.

Fotel posiada oparcie obite przezroczystą czarną siatką. Siatka przepuszcza powietrze i zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. Optymalne napięcie siatki na stelażu  sprawia, że opieranie się o nią jest dużo bardziej komfortowe, niż w przypadku użytkowania tradycyjnych foteli biurowych - siatka dostosowuje się do kształu pleców użytkownika.

Komfort pracy zapewnia również wzmocnienie umieszczone na oparciu fotela Futura w okolicy odcinka lędzwiowego kręgosłupa. Można je regulować w pozycji góra-dół, w zależności od potrzeb i wzrostu osoby siedzącej w fotelu. 

Oparcie wyposażone zostało w specjalny mechanizm synchroniczny najnowszej generacji - oznacza to, że po zwolnieniu specjalnej blokadki oparcie podąża symultanicznie razem z oparciem, dostosowując się do ruchów użytkującej go osoby. Należy jednak zaznaczyć, że ruch oparcia jest szybszy, niż ruch siedziska. Siłę oporu, jaki stawia, można wyregulować odpowiednio do masy użytkownika. W każdej chwili mechanizm ten można zablokować i ustawić oparcie i siedzisko w dogodnej dla nas pozycji wychylenia.

Wysokość oparcia jest optymalna dla osób o dowolnym wzroście i zapewni odpowiednie podparcie wszystkich strategicznych odcinków kręgosłupa. Jeśli chcieliby Państwo dodatkowego komfortu i zapobiec sztywnieniu karku podczas długotrwałej pracy, polecamy modele Futura 4 z regulowanym zagłówkiem. 

Przejdźmy do opisu wyprofilowanego siedziska. Szerokie (49,5 cm) i miękkie siedzisko, obite elastyczną pianką i tapicerowane siatką-membraną, zapewnia wygodne spędzanie długich godzin w fotelu. Fotel dostosowany jest do osób o różnym wzroście - w zależności od potrzeb (a dokładniej, od długości nóg) możemy zmieniać głębokość siedziska. Zakres regulacji wynosi od 43,5 cm do 49,5 cm. Dzięki temu zarówno bardzo wysokie jak i bardzo niskie osoby będą czerpały same korzyści z użytkowania Futury. Pamiętajmy, że najwygodniejszą i najzdrowszą pozycją podczas siedzenia jest ta, podczas której dolny odcinek kręgosłupa przylega do oparcia, a siedzisko kończy się około 8 cm przed zgięciem kolan.

Wysokość siedziska regulowana jest płynnie za pomocą siłownika pneumatycznego.

Dodatkowym udogodnieniem są funkcjonalne podłokietniki, które w odróżnieniu do stacjonarnych, montowanych w najpopularniejszych fotelach, będą wspomagały naszą pracę na fotelu w zależności od potrzeb. Wszystko dzięki temu, że oprócz regulacji góra-dół i w poziomie (odległość podłokietników od siedziska), podłokietniki można ustawiać pod kątem - skierowane poziomymi nakładkami do wewnątrz (ułatwia to pisanie na klawiaturze) lub na zewnątrz (pomagają np. podczas wstawania). Kąt położenia nakładki podłokietnika regulowany jest w zakresie +/- 15 stopni.

Podstawa fotela stworzona została z polerowanego aluminium. Nie posiada żadnych elementów spawanych, co znacząco wydłuża jej trwałość.

Symbol TM01 w nazwie oznacza kolor tapicerki (czarny). Model Futura 3 dostępny jest także z szarym siedziskiem i ma symbol TM02.

Gwarancja 24 miesiące.

 

Zobacz film produktu Fotel Futura 3 TM01

 

 

 

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Sylwia

    Bardzo wygodny i starannie wykonany fotel

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×