FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Fotel Futura 3 TM02

(kod: 07567) Grospol
785 zł

Produkt niedostępny

kod: 07567
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

 

Fotel Futura to nowoczesne krzesło biurowe wyposażone w najnowsze rozwiązania wykorzystywane w ergonomicznych fotelach.  

Oparcie zostało wykonane z czarnej siatki, dzięki czemu przystosowuje się do pleców uzytkownika, zapewniając przy tym cyrkulację powietrza. Część lędźwiowa oparcia zawiera profil z możliwością regulacji wysokości.

Siedzisko pokryte jest trwałą i przyjemną w dotyku szarą tkaniną przepuszczającą powietrze. Pod nią znajduje się trwała i sprężysta pianka. Tkanina, którą obite jest siedzisko jest łatwa w pielęgnacji, odporna na ścieranie - jej odporność na ścieralność wynosi powyżej 30.000 cykli Martindalea.

Pięcioramienna aluminiowa podstawa jest wytrzymała - nie posiada elementów spawanych, a jej wygląd nadaje fotelowi nowoczesnego charakteru.

Fotel posiada synchroniczny mechanizm ruchowy, dzięki któremu plecy uzytkowanika sa stale podparte. Po zwolnieniu blokady siedzisko i oparcie odchylają się w ten sam sposób zgidnie z ruchami użytkownik, przy czym wychylenie oparcia jest mocniejsze niż ruch siedziska. Siłę oporu oparcia można regulować. Użytkownik fotela może zablokować go w wybranej przez siebie pozycji. Ostatnią funkcją mechanizmu ruchowego jest możliwośc ustawienia odległości siedziska od oparcia, dzięki czemu z fotela mogą korzystać zarówno niskie i wysykie osoby.

Podłokietniki są regulowane w trzech płaszczyznach: góra - dół, odległość od siedziska, kąt położenia nakładki.

W fotelu zamontowany jest siłownik pneumatyczny z zakresem regulacji 90 mm.

Jakość fotela Futura 3 gwarantuje Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego.

 

Gwarancja 24 miesiące.

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x