FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Fotel Futura 4 TM01

899 zł

Produkt niedostępny

kod: 07568
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opinie klientów (4) ↓

Opis produktu

Fotel o nowoczesnym designie, który dzięki zastosowaniu wielu mechanizmów regulujących położenie każdego z elementów, gwarantuje wygodę użytkowania nawet po wielu godzinach nieustannej pracy za biurkiem.

Jednym z udogodnień, jakie zostały zastosowane, jest mechanizm ruchowy, który powoduje, że po zwolnieniu odpowiedniej blokady oparcie wychyla się synchronicznie z siedziskiem dostosowując się do ruchów użytkownika. Dzięki temu mechanizmowi użytkujący fotel ma przez cały czas podparte plecy. Siłę oporu oparcia można regulować. Oparcie można zblokować w dowolnej pozycji. 

Podłokietniki fotela Futura można regulować w aż 3 płaszczyznach:

 • położenie nakładek: zakres odchylenia, to aż 15 stopni w każdą ze stron - nakładki skierowane w stronę środka fotela ułatwiają między innymi pisanie na klawiaturze. Skierowanie nakładek podłokietników w odwrotną stronę, na zewnątrz, jest pomocne np. podczas wstawania.
 • rozstaw: umożliwiają ustawienie podłokietników w dogodnej odległości od siedziska.
 • wysokość: mechanizm pozwalający na dostosowanie odpowiedniej wysokości podłokietników tak, aby oparte o nakładki przedramię tworzyło z tułowiem optymalny kąt 90 stopni. Zakres regulacji to aż 6 cm.

Trwała, pięcioramienna podstawa została wykonana z polerowanego aluminium, co opócz efektownego wyglądu zapewnia jej trwałość przez długie lata. Podstawa nie ma elementów spawanych, co dodatkowo wydłuża jej żywotność.

Wytrzymała siatka na oparciu gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza. Charakterysuje się także elastycznością, dzięki czemu dostosowuje się do kształtu naszych pleców.

Oparcie w części lędźwiowej zostało wyposażone w profilowaną nakładkę, która podtrzymuje newralgiczną część kręgosłupa. Wysokość położenia nakładki można regulować.

Komfort zwiększa również elastyczna pianka na siedzisku, która produkowana jest technologią tzw. wylewania - zapewnia to wyższy stopień trwałości i sprężystości.

Kolejnym udogodnieniem dla użytkowników jest profilowany zagłówek także obity siateczką. Jego położenie góra-dół i kąt nachylenia można ręcznie regulować.

Fotel wyposażony jest w pneumatyczny podnośnik z chromowaną obudową, który zapewnia możliwość regulacji wysokości siedziska. Zakres regulacji wynosi 90 mm.

Futura 4 to ergonomiczny fotel najwyższej jakości. Gwarantuje to Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego

 

Symbol TM01 oznacza fotel w kolorze czarnym.

Fotel Futura 4 jest objęty 2 letnią gwarancją.

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.75
4 opinie
5
3
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Beata

  fotel super, bardzo wygodnie się siedzi a w związku z tym komfort pracy jest wysoki

 • Artur

  Trochę za niski, z małą regulacją zagłówka. Mam ponad 190cm wysokości i niestety zagłówek mam na szyi przy maksymalnym wyciągnięciu...

 • Carriere

  Towar zgodny z opisem , funkcjonalny . Polecam .

 • maro_

  Będę troszkę stronniczy ponieważ nie siedziałem jeszcze przez dłuższy czas na fotelu tej klasy (tzn. powyżej 200zł ;).
  Mechanizm Synchro to po prostu bajka! Fotel na którym siedzę w pracy posiada tylko TILT, nie ma porównania do synchronicznego mechanizmu z blokadą w każdej pozycji. Zastanawiałem się czy warto dopłacić (do Futura 3) i zainwestować w zagłówek, bardzo dobrze, że się zdecydowałem! Po paru godzinach przed komputerem można swobodnie 'rozwalić się' na fotelu i odpocząć, a dzięki regulowanemu zagłówkowi (wysokość i pochylenie) oglądanie nawet dłuższego filmu nie stanowi najmniejszego problemu. Siedzenie na nim to po prostu relaks.
  Dlaczego Futura 4? Ze względu na wile możliwości regulacji:
  podłokietniki - góra/dół, odległość od siedziska a nawet kąty położenia można dostosować dzięki czemu pisanie na klawiaturze staje się wygodne i mniej męczące;
  siedzisko – regulowana odległość od oparcia i głębokość (jeszcze nie rozkminiłem o co dokładnie chodzi, prawdopodobnie są to ustawienia siedziska dla mężczyzn i kobiet, ale większej różnicy nie odczułem);
  oparcie – jak wspominałem, mechanizm Synchro i regulacja oporu jakie stawia oparcie;
  zagłówek i jego regulacja.
  Spotkałem się z opiniami występowania nieprzyjemnego skrzypienia i dziwnych luzów.
  Skrzypienia, jak i innych niepokojących dźwięków nie zauważyłem, co do luzów to niewielkie występują w podłokietnikach, ale da się je prawie wszystkie wyregulować dołączonym kluczem imbusowym, pozostałe małe luzy ani trochę mi nie przeszkadzają.
  Podsumowując – nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na ten sprzęt. Mam go od 3 miesięcy i sprawuje się tak samo dobrze jak pierwszego dnia, mam nadzieje że posłuży mi jak najdłużej.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x