FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Fotel Futura 4 TM02

899 zł

Produkt niedostępny

kod: 07569
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opinie klientów (2) ↓

Opis produktu

Fotel Futura to rodzina ergonomicznych foteli o nowoczesnej stylistyce. Zostały wyposażone w większość znanych obecnie mechanizmów zwiększających funkcjonalność foteli biurowych. Dostępne są modele bez i z zagłówkiem w dwóch wersjach kolorystycznych: z czarnym lub szarym siedziskiem.

 

Model Futura 4 został wyposażony w najnowsze rozwiązania:

Synchroniczny mechanizm ruchowy - oparcie wraz z siedziskiem wychylają się naśladując ruch użytkownika, przy czym wychylenie oparcia jest silniejsze i reaguje szybciej niż siedzisko. Fotel można blokować w dowolnie wybranej pozycji jednym ruchem dźwigni pod siedziskiem. Mechanizm posiada regulację siły oporu oparcia przy wychylaniu, dzięki czemu uzytkownik może dopasować ją do swojej wagi i siły. Mechanizm umozliwia też wybór odległości siedziska od oparcia, co pomaga ustawić fotel odpowiednio do wzrostu użytkownika.

Podłokietniki regulowane w trzech płaszczyznach:
- góra-dół - zakres regulacji to 6 cm, pozwala na ustawienie podłokietników na takiej wysokości, na której przedramię tworzy kąt 90 stopni z tułowiem zapewniajac prawidłową postawę przy pracy biurowej

- odległość od siedziska - pozwala na wybór optymalnego rozstawu podłokietników

- kąt położenia nakładki w zakresie +/- 15 stopni - pozwala na ustawienie podłokietników w pozycji do pisania na klawiaturze i szybki powrót do pozycji wyjściowej

Oparcie profilowane w części lędźwiowej - oparcie wykonane jest z przewiewnej siatki dopasowującej się do kształtu pleców, w części lędźwiowej znajduje się podpórka o regulowanej wysokości.

Siedzisko wyściełane pianką - pianka zapewnia sprężystość i trwałość siedziska, tapicerowana jest miękką, przyjemną w dotyku tkaniną łatwą w pielęgnacji i utrzymaniu czystości. Jest ona odporna na ścieranie - jej odporność  wynosi powyżej 30.000 cykli Martindalea.

Regulowany zagłówek - regulacja w płaszczyźnie góra-dół pozwala na dopasowanie zagłówka do wzrostu użytkownika. 

Siłownik pneumatyczny - zapewnia płynną regulację wysokości w zakresie 9 cm, zewnętrzna część siłownika jest chromowana.

Aluminiowa podstawa jezdna - nie posiada elemntów spawanych, co zwiększa jej wytrzymałość i podnowi walory estetyczne.

Fotele Futura posiadają Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego.

 

Gwarancja 24 miesiące.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.50
2 opinie
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0
  • Katarzyna

    Firma na 5+, bardzo szybka i miła obsługa. Realizacja zamówienia błyskawiczna . Fotel piękny, dobrze zabezpieczony. Wszystko odbyło sie na najwyższym poziomie. Ogromny plus za możliwość negocjacji ceny. Polecam wszystkim.

  • Slawek

    Wszystko jest ok, fotel wygodny, przesyłka szybka i dobrze spakowana.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x