Fotel Gros SZ1

(kod: 09764) Grospol
795 zł

Produkt niedostępny

kod: 09764

Opis produktu

Tapicerowany naturalna skóra licową w kolorze czarnym fotel Gros ZS1 jest gwarancją maksymalnego komfortu w miejscu pracy.

Pięcioramienna podstawa jezdna została wykonana z polerowanego aluminium do koloru chrome. Wyprofilowane oparcie i wygodne siedzisko zapewniają wysoką satysfakcję dla użytkującego. Mechanizm multiblock daję możliwość bezpiecznego bujania się oraz blokady w wybranej przez siebie pozycji. Fotel został wyposażony w siłownik pneumatyczny, który zapewnia płynną regulację wysokości. Podłolietniki wykończono ekoskórą o takiej samej strukturze i kolorze, co oparcie i siedzisko,

Gwarancja na 2 lata.

Fotel posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego.

Wymiary:

Wysokość siedziska : 49 - 56 cm

Wysokość oparcia : 72 cm

Szerokość siedziska : 52 cm

Głębokość siedziska : 50 cm 

Wysokość podłokietników : 23 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×