Fotel Gros SZ2

(kod: 09765) Grospol
795 zł

Produkt niedostępny

kod: 09765

Opis produktu

Elegancki fotel Gross ZS2 zapewnia prace w komfortowych warunkach. Mechanizm multiblock  umożliwia "bujanie się" w fotelu lub jego blokadę w jednej z wybranych pozycji wychylenia. Siłownik pneumatyczny o zasiegu 70mm zapewnia płynna regulację wysokości. Swoja stabilność zawdzięcza zastosowaniu piecioramiennej podstawy z lakierowanego aluminium.

Fotel jest tapicerowany naturalną skóra licową w kolorze kremowym. Chromowane stelaże podłokietników  pokryto skóra ekologiczną o takiej samej strukturze i kolorze. Dodatkowo fotel posiada 2 letnią gwarancję. Uzyskał również Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego.

Wymiary:

Wysokość siedziska : 49 - 56 cm

Wysokość oparcia : 72 cm

Szerokość siedziska : 52 cm

Głębokość siedziska : 50 cm

Wysokość podłokietników : 23 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×