FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Fotel Gros SZ3

(kod: 09766) Grospol
795 zł

Produkt niedostępny

kod: 09766
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Ekskluzywny fotel Gros ZS3 znajdzie zastosowanie  w każdym biurze czy gabinecie . Zastosowanie mechanizmu Multiblock umożliwia bujanie się bez ryzyka upadku oraz blokadę w wybranej przez użytkownika pozycji. Siłownik pneumatyczny w standardzie DIN Klasse zapewnia regulacje w zagresie 70mm. 

Fotel został wypasożony w pięcioramienną podstawę z aluminium  polerowanego do koloru chrome (błyszczący). Bezproblemowe użytkowanie zapewnia brak jakichkolwiek elementów spawanych. Fotel jest tapicerowany naturalną skórą licową w kolorze brązowym. Elememnty boczne zostały pokryte skórą ekologioczną o takiej samej strukturze co siedzisko i oparcie fotela.

Ponadto, fotel posiada 2 letnią gwarancję oraz uzyskał Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego.

Wymiary:

Wysokość siedziska : 49 - 56 cm

Wysokość oparcia : 72 cm

Szerokość siedziska : 52 cm

Głębokość siedziska : 50 cm

Wysokość podłokietników : 23 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x