Fotel hamakowy dla dzieci C100 Chica

(kod: 08912) La Siesta
Kolorowy fotel hamakowy dla dzieci C100 Chica powstał z myślą o naszych pociechach. Dzieci uwielbiają spędzać czas w hamakach, gdyż jest to dla nich doskonałe miejsce odpoczynku jak i zabawy. Kołysanie się w hamaku daje dzieciom wiele... pełny opis
229 zł
+ dostawa 25 zł
Wysyłka do 3 tygodni
kod: 08912

Opis produktu

Kolorowy fotel hamakowy dla dzieci C100 Chica powstał z myślą o naszych pociechach. Dzieci uwielbiają spędzać czas w hamakach, gdyż jest to dla nich doskonałe miejsce odpoczynku jak i zabawy. Kołysanie się w hamaku daje dzieciom wiele radości, a miękki, wytrzymały materiał zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Udowodniono naukowo, że hamaki mają pozytywny wpływ na rozwój psycho-fizyczny dziecka, ponieważ stymulują zmysł balansowania i zapobiegają problemom percepcyjnym.
Hamak C100 Chica ze względu na słoneczne, czerwono-żółte wybarwienie z pewnością zachwyci każde dziecko.
Hamak dziecięcy C100 Chica został przetestowany i zatwierdzony przez TÜV Rheinland, uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów.
Wymiary:
wymiary materiału: 70 x 100 cm
wysokość od dołu fotela do uchwytu mocującego: 100 cm
szerokość drążka: 70 cm
dopuszczalna waga: 50 kg

Kluczowe parametry:

Kolor wielokolorowy
Rodzaj dzięciecy
Ilość miejsc jednoosobowy
Typ hamaka fotel hamakowy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki