W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Fotel Ioo BT KMD31

1 799 zł

Produkt niedostępny

kod: 07582

Opis produktu

Fotel Ioo BT KMD31

Nowoczesny i funkcjonalny fotel biurowy cechujący się najnowszymi rozwiązaniami ergonomicznymi. Zastosowanie Joysticka umożliwia sterowanie regulacją wysokości, głębokości siedziska oraz blokadą wybranego kąta wychylenia oparcia. Dodatkowo fotel posiada także zagłówek naśladujący ruch głowy użytkownika, podłokietniki regulowane w 4 płaszczyznach,

Siedzisko fotela tapicerowane niezwykle trwałą tkaniną w kolorze czarnym, natomiast oparcie fotela wykonano z odpornej na scieranie i rozciąganie siatki Mesh pokrytej przyjemną w dotyku tkaniną.  Materiał łatwo przystosowuje się do pleców użytkownika i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza.


Prezentowana wersja BT KMD31 oznacza czarną konstrukcję fotela oraz siatkę Mesh na oparciu i niezwykle trwałą tkanine na siedzisku w kolorze czarnym.

Gwarancja 24 miesiące


 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Ewa Gawlik

    Szybko i sprawnie!
    Dziękuję!

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×