FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Fotel Ioo WS KMD32

1 799 zł

Produkt niedostępny

kod: 07583
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opinie klientów (1) ↓

Opis produktu

Fotel Ioo WS KMD32

Nowoczesny i funkcjonalny fotel biurowy cechujący się najnowszymi rozwiązaniami ergonomicznymi. Zastosowanie Joysticka umożliwia sterowanie regulacją wysokości, głębokości siedziska oraz blokadą wybranego kąta wychylenia oparcia. Dodatkowo fotel posiada także zagłówek naśladujący ruch głowy użytkownika, podłokietniki regulowane w 4 płaszczyznach oraz ruchomą, niezależną część lędźwiową oparcia, która porusza się we wszystkich kierunkach odpowiadając na ruch pleców.

Siedzisko i oparcie fotela wykonano z odpornej na scieranie i rozciąganie siatki Mesh pokrytej przyjemną w dotyku tkaniną.  Materiał łatwo przystosowuje się do pleców użytkownika i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza.


Prezentowana wersja WS KMD32 oznacza białą konstrukcję fotela oraz siatkę Mesh na oparciu i n siedzisku w kolorze czerwonym.

Gwarancja 24 miesiące
 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.00
1 opinia
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
  • Sebastian

    Rewelacyjny, wygodny, prosty w montażu, bardzo elehancki, nowoczesny i solidny. Siedziałem na wielu, i również tych 2x droższych, ten jest po prostu wart swojej ceny.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x