FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - SPRAWDŹ ->

Fotel Ioo WS KMD30

1 799 zł

Produkt niedostępny

kod: 07585

Opinie klientów (1) ↓

Opis produktu

Fotele Ioo to modele charakteryzujące się innowacyjnymi rozwiązaniami funkcjonalności i egronomii foteli. Zarówno ustawienia wysokości i głębokości siedziska jak i blokada wychylenia oparcia są sterowane za pomocą joysticka. Nowoczesny jest również ich wygląd - do wyboru mamy wiele kombinacji kolorystycznych. Prezentowana wersja to biała konstrukcja fotela oraz siatka Mesh w kolorze szarym.

 

Rozwiązania zastosowane w fotelu Ioo WS KMD30:

Jednym z najważniejszych rozwiązań ergonomicznych jest zagłówek adaptacyjny, oznacza to iż naśladuje on ruchy użytkownika. Porusza się w czterech kierunkach: przód - tył, lewo - prawo. Poza tym ruchem posiada on możliwość regulacji wysokości, dzieki czemu fotel może być dopasowany dla osób o różnym wzroście. Mechanizm zamontowania zagłówka jest bardzo prosty, można go bez problemy wyjąć i założyć ponownie.

Kolejnym elementem zwiększającym komfort użytkowania jest podparcie części lędźwiowej kręgosłupa, podparcie to jest niezależne od oparcia i porusza się we wsyztskich kierunkach podążając za ruchem uzytkownika. Elemnt podparcia znajduje się w ok. 1/3 wysokości oparcia.

Całe oparcie jest wyprofilowane, pokryte oddychającą siatką Mesh, która ławto dopasowuje się do kształtu pleców osoby siedzącej. Wysokość oparcia można regulować nie wstając z fotela, do wyboru jest pięć różnych wysokości, w których można zablokować ustawienie. Siatka Mesh nie rozciąga się nawet przy częstym i długim użytkowaniu, ma wysoką odporność na ścieralność (100 000 cykli).

Podłokietniki w fotelu Ioo są ruchome, regulowane w czterech płaszczyznach:

- góra-dół - zakres tej reagulacji to 7 cm, pozwala ona na ustawienie podłokietnika w taki sposób, aby leżące na nim przedramię tworzyło kąt 90 stopni w stosunku do tułowia

- odległość nakładki od siedziska - pozwala na dostosowanie rozstawu podłokietników

- odległość nakładki od oparcia - umożliwia dopasowanie podłokietnika do długości przedramienia

- kąt położenia nakładki w zakresie +/- 15 stopni - pozwala na ustawienie podłokietników w pozycji wygodnej do pisania na klawiaturze i ponownego ich rozsunięcia w trakcie wstawania z fotela

W fotelu Ioo zastosowano mechanizm ruchowy synchroniczny, regulujący siłę oporu oparcia, wysokość i głębokość siedziska. Przy uzyciu joysticka zwalnia się blokadę umożliając wychylanie się oparcia wraz z siedziskiem zgodnie z ruchem uzytkownika, przy czym wychylenie oparcia jest mocniejsze i szybsze. Siła oporu oparcia jest regulowana, a wychylenie można zablokować w dowolnie wybranej pozycji. 

Wysokość fotela jest regulowana płynnie, za pomocą siłownika pneumatycznego. Zakres ruchu to 10 cm. Zewnętrzna obudowa siłownika jest chromowana. Siłownik posiada Certyfikat Badania DIN 4550 Klasse 3.

Podstawa fotela ma pięć ramion, na każdym z  nich jedno kół. Podstawę wykonano z polerowanego aluminium, dzięki czemu nie posiada elementów spawanych, co oprócz walorów estetychnych wpływa na wytrzymałość konstrukcji.

 

Wszystkie fotele Ioo posiadają certyfikaty:

Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Wdrożeń i Badań Przemysłu Meblarskiego. Wyrób spełnia wymogii ergonomiczne oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 1 grudnia 1998 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku wyposażonym w monitory ekranowe.

 

Gwarancja: 24 miesiące

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.00
1 opinia
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
  • brandi

    bardzo wygodny fotel, polecam, spędzam w nim średnio 10 h dziennie

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x