Fotel Ioo WT KMD30

(kod: 07584) Grospol
1 799 zł

Produkt niedostępny

kod: 07584

Opis produktu

Fotel Ioo WT KMD30

Nowoczesny i funkcjonalny fotel biurowy cechujący się najnowszymi rozwiązaniami ergonomicznymi. Zastosowanie Joysticka umożliwia sterowanie regulacją wysokości, głębokości siedziska oraz blokadą wybranego kąta wychylenia oparcia. Dodatkowo fotel posiada także zagłówek naśladujący ruch głowy użytkownika, podłokietniki regulowane w 4 płaszczyznach oraz ruchomą część lędźwiową oparcia, która porusza się, reagując na ruch pleców,

Siedzisko fotela tapicerowane niezwykle trwałą tkaniną w kolorze szarym, natomiast oparcie fotela wykonano z odpornej na scieranie i rozciąganie siatki Mesh pokrytej przyjemną w dotyku tkaniną.  Materiał łatwo przystosowuje się do pleców użytkownika i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza.

Prezentowana wersja WT KMD30 oznacza białą konstruckje fotela oraz siatke Mesh na oparciu i niezwykle trwałą tkanine na siedzisku w kolorze szarym.

 

Gwarancja 24 miesiące.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×