Fotel Mobi

(kod: 04644)
309 zł

Produkt niedostępny
Przewidywany termin dostępności: 28.02.2019

kod: 04644

Opis produktu

Niezwykły w swojej prostocie i praktyczności. Wysokiej jakości materiały, wyprofilowane oparcie, regulowane podłokietniki i szeroka gama kolorów do wyboru sprawia, że wygodny fotel biurowy będzie dobrym wyborem do  biura, gabinetu oraz do postawienia przy domowym biurku.

Oparcie fotela obrotowego wykonane zostało z siatki materiałowej. Ten materiał zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu odczuwamy większy komfort pracy przez wiele godzin. Dodatkowo siatka ma właściwości dostosowujące się do ciała użytkownika. Oparcie jest również odpowiednio wyprofilowane. Siedzisko wyprodukowano z tkaniny membranowej, która jest niezwykle wygodna i przewiewna. Co ważne jest bardzo odporna na wycieranie.

Siedzisko fotela można regulować odpowiednio do naszych indywidualnych potrzeb. Zakres regulacji obejmuje 7 cm skalę.

Podłokietniki idealnie komponują się z całością i zwiększają wygodę dzięki podparciu dla ramion, co powoduje, że mniej się męczymy w trakcie pracy. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa.

Gazowy podnośnik z certyfikatem BIFMA, w jaki wyposażono fotel, daje możliwość prostej i wyjątkowo płynnej regulacji wysokości, w najbardziej dogodnej dla nas pozycji.

Mechanizm TILT, w który wyposażono fotel, daje możliwość zatrzymania oparcia w jednej pozycji.  Mechanizm można też zwolnić, aby zrelaksować się chwilkę na bujanej wersji fotela.

Fotel biurowy do komputera jest wyprodukowany według norm ISO9001, zapewnia to o jego wysokiej jakości i świadczy o wykonaniu z niezwykłą precyzją. Solidność wykonania pozwala na udźwignięcie nawet 130 kg ciężaru.

Wymiary elementów zestawu:

Wysokość całkowita: min. 92 cm - max. 100 cm
Oparcie

  • Szerokość: 47 cm
  • Wysokość: 49 cm

Podłokietniki

  • Rozstaw 50 cm
  • Wysokość (od siedziska): 18 cm

Siedzisko

  • Głębokość: 49 cm
  • Szerokość: 49 cm
  • Wysokość: 46-53 cm

Maksymalna waga użytkownika: 130 kg

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest przez kuriera w ubezpieczonej paczce. W przesyłce dołączona jest instrukcja w języku polskim, umożliwiająca samodzielny montaż.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×