Fotel biurowy Monterey Black PU Chrome

(kod: 16771) Baldu Visata Polska
699 zł

Produkt niedostępny

kod: 16771

Opis produktu

Fotel biurowy obrotowy Monterey Black PU Chrom to wygodny model wykończony ekoskórą w czarnym kolorze. Materiał tapicerski, którym obito fotel, poddany został testowi Martindale'a o wartości 50 000 cykli, ma więc wysoką odporność na ścieranie. Model znakomicie się sprawdzi w tradycyjnych pomieszczeniach biurowych i w reprezentacyjnych gabinetach.

Monterey PU Chrome

Fotel viurowy Monterey prezentuje się wyjątkowo elegancko – czarna tapicerka zestawiona z chromowaną podstawą i podłokietnikami dodaje fotelowi efektowności. Chromowana podstawa jest pięcioramienna, wyposażona w kólka przystosowane do różnych powierzchni. Siłownik posiada czarną maskownicę. Chromowane podłokietniki wykończone są dodatkowo miękką nakładką tapicerowaną ekoskórą, która zwiększa komfort korzystania z fotela.

Monterey PU Chrome kółko

Fotel wyposażony jest w specjalny mechanizm MULTIBLOCK. Pozwala on na swobodne bujanie się w fotelu z regulacją natężenia. Krzesło obrotowe można również zablokować w jednej z czterech pozycji, a specjalny system pozwala na łagodny powrót oparcia do pozycji wyjściowej. Regulacji wysokości siedziska dokonuje się za pomocą podnośnika pneumatycznego.

Fotel biurowy obrotowy Monterey Black PU Chrom to wyjątkowo elegancki i komfortowy model. Produkująca go firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Fotele biurowe Monterey na przestrzeni wielu lat były testowane i akceptowane przez konsumentów. Dziś sprawdzona konstrukcja modelu jest gwarancją jego wysokiej jakości.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Monterey Pu Chrome

  • Wysokość: 118-128 cm
  • Głębokość fotela: 73 cm
  • Szerokość fotela: 67 cm
  • Głębokość siedziska: 55 cm
  • Szerokość siedziska: 52cm
  • Waga: 23 kg
  • Maksymalne obciążenie: 150 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest w ubezpieczonej paczce do samodzielnego montażu za pośrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajdą Państwo instrukcję montażu.

Gwarancja:

Mebel objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotel biurowy dla dzieci allegro dobry fotel biurowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×