Fotel Next SN1 2011

(kod: 07587) Grospol
799 zł

Produkt niedostępny

kod: 07587

Opis produktu

Fotel Next SN1 2011

Fotel Biurowy o nowoczesnym wyglądzie i wysokich parametrach ergonomicznych w kolorze czarnym.

Cechą wyróżniającą Nexta-a jest wyjątkowo cienka i lekka a zarazem trwała konstrukcja doskonale komponująca się w nowoczesnych wnętrzach. Fotel posiada dwustronne tapicerowanie wysokogatunkową skórą licową.

Posiada oparcie profilowane w części lędźwiowej a także funkcjonalny mechanizm ruchowy Multiblock gwarantujący wysokie walory ergonomiczne. 

Fotel od strony siedziska jest pokryty skórą licową natomiast z tyłu oparcia jest ekoskóra.

Aluminiowa podstawa jezdna jest lekka i elegancka a zarazem wyjątkowo trwała i stabilna. Skórzane nakładki podłokietników gwarantują komfortowe ułożenie przedramienia. Podstawa jest polerowana wyłącznie z wierzchu.

Średnica podstawy z kółkami - ok. 62cm

Fotel przyjeżdża w stanie do częściowego montażu.

Gwarancja 24 miesiące

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×