Fotel obrotowy Hot Wheels Challenge Ministyle White TS22 GTP

(kod: 23700) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy StylMinistyle Cartoons
259 zł

Produkt niedostępny

kod: 23700

Opis produktu

Fotel obrotowy Hot Wheels Challenge Ministyle White TS22 GTP to model krzesła obrotowego, który z pewnością przypadnie do gustu chłopcom. Posiada on unikalny i ciekawy wzór Hot Wheels Challenge, który znalazł się na oparciu i bardzo dobrze komponuje się z kolorem miękkiej tapicerki. Białe podłokietniki i stelaż w tym samym kolorze, dopełniają całość.

Logo Złoty Partner Nowy Styl

Sklep Meblobranie.pl za wzorową współpracę z firmą Nowy Styl w 2018 roku został nagrodzony prestiżową nagrodą Platynowego Partnera

Logo Nowy Styl

Fotel obrotowy Hot Wheels Challenge Ministyle White TS22 GTP to model, który stanowi nie tylko odpowiedź na preferencje dzieci, które lubią unikalne meble z wzorami ze swoich ulubionych bajek, ale również na potrzeby dorosłych, którzy oczekują od mebla dobrej jakości wykonania i tego, że zapewni ono komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Stelaż w kolorze czarnym - innym niż w ofercie

Zbliżenie na siłownik pneumatyczny

Fotel obrotowy Hot Wheels Challenge Ministyle White TS22 GTP posiada możliwość regulacji wysokości krzesła, głębokości siedziska oraz wysokości oparcia, dzięki czemu można je dostosować do indywidualnych potrzeb dziecka. Fotel obrotowy Hot Wheels Challenge Ministyle White TS22 GTP to mebel niezwykle bezpieczny.

Producent, firma Nowy Styl, zastosował w nim kółka samohamowne, które powodują odczuwalny opór podczas próby przesuwania krzesła bez obciążenia. Dzięki temu zminimalizowane zostało ryzyko wystąpienia zdarzeń potencjalnie niebezpiecznych dla dziecka. Krzesło nie odjedzie gwałtownie, kiedy maluch będzie chciał na nim usiąść. Z krzesła obrotowego MiniStyle mogą korzystać dzieci o maksymalnej masie ciała ok. 45 kg.

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło obrotowe dla Dzieci Cartoons wymiary

  • Wysokość: 79-97,5 cm
  • Średnica: 55 cm
  • Wysokość oparcia: 37,5-42,5 cm
  • Wysokość siedziska: 41,5-55 cm
  • Wysokość podłokietnika: 14,5 cm
  • Szerokość siedziska: 40,5 cm
  • Głębokość siedziska: 34-37 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa krzesła obrotowego odbywa się za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Ministyle Cartoons

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzeslo ministyle white krzesło ministyle white krzesło ministyle white barbie krzesło ministyle white butterfly krzesło ministyle white kot i mysz fotel obrotowy dla dzieci 140 cm wzrostu fotel obrotowy dla dzieci bodzio fotel obrotowy dla dziecka racer wygodny fotel obrotowy dla dziecka ministyle gtp ts22 ministyle gtp white barbie wróżka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×