Dzisiaj darmowa dostawa na wszystko!
Tylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!

Elegancki fotel gabinetowy Odom Black PU

(kod: 16933) Baldu Visata Polska
739 zł

Produkt niedostępny

kod: 16933
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Fotel gabinetowy Odom Black PU wykończony został tapicerką z ekoskóry w kolorze czarnym. Materiał ten poddano testowi Martindale'a o wartości 50 000 cykli. Oznacza to, że odporność tapicerki na ścieranie jest bardzo wysoka. Fotel obrotowy świetnie się sprawdzi w eleganckich gabinetach i tradycyjnych pomieszczeniach biurowych.

Oparcie fotela Odom

Zestawienie skórzanej czarnej tapicerki z drewnianymi detalami prezentuje się wyjątkowo elegancko - fotel wygląda równie dobrze, jak jego droższe odpowiedniki ze skóry naturalnej. Podstawa fotela biurowego z ekoskóry Odom jest drewniana w kolorze wiśni, pięcioramienna. Przymocowano do niej twarde kółka przeznaczone do miękkich powierzchni. Drewniane podłokietniki w kolorze wiśniowym wyposażone są w miękkie nakładki tapicerowane ekoskórą.

Podłokietnik fotela Odom

Fotel gabinetowy obrotowy wyposażony jest w mechanizm MULTIBLOCK. Umożliwia on: swobodne bujanie się w fotelu z regulacją natężenia, blokowanie krzesła w jednej z czterech pozycji oraz łagodny powrót oparcia do pozycji wyjściowej. Regulacji wysokości siedziska dokonuje się za pomocą podnośnika pneumatycznego.

Kółka fotela Odom

Fotel biurowy obrotowy Odom Black PU to model dodający elegancji każdemu pomieszczeniu. Świetnie sprawdzi się jako krzesło biurowe czy fotel gabinetowy, a jego ergonomiczne kształty i skórzane wykończenie zapewnią wygodę i wysoki komfort pracy. Wytrzymuje obciążenie do 150 kg.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary fotela Odom

  • Głębokość fotela: 55 cm
  • Szerokość fotela: 65 cm
  • Wysokość całkowita: 120-127 cm

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest w ubezpieczonej paczce do samodzielnego montażu za pośrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajdą Państwo instrukcję montażu.

Gwarancja:

Mebel objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x