Fotel obrotowy z twarzą Barbie Ministyle Black TS22 GTP Barbie Twarz

(kod: 20052) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy StylMinistyle Cartoons
259 zł

Produkt niedostępny

kod: 20052

Opis produktu

Fotel obrotowy z twarzą Barbie Ministyle Black TS22 GTP Barbie Twarz to model, który zapewni korzystającym z niego osobom komfort oraz odpowiednie podparcie dla kręgosłupa podczas pracy. Jest on przy okazji bardzo atrakcyjny wizualnie, przez co z pewnościom spodoba się dzieciom, a w szczególności dziewczynkom, które uwielbiają bajkowy świat. Na oparciu krzesła obrotowego znajduje się unikalny wzór z licencją – Barbie.

Logo Złoty Partner Nowy Styl

Sklep Meblobranie.pl za wzorową współpracę z firmą Nowy Styl w 2018 roku został nagrodzony prestiżową nagrodą Platynowego Partnera

Logo Nowy Styl

Fotel obrotowy z twarzą Barbie Ministyle Black TS22 GTP Barbie Twarz posiada miękkie oparcie i siedzisko, które sprawiają, że korzystające z niego dziecko będzie czuło komfort i wygodę. Obicie wykonane zostało ze specjalnych tkanin, które posiadają utrwalony i znany przez najmłodszych wzór. Żywa i intensywna kolorystyka przyciąga wzrok i sprawia, że dziecko chętniej korzysta z takiego mebla. Stelaż ma kolor czarny, co stanowi idealne uzupełnienie całości.

Stelaż w kolorze czarnym 

Zbliżenie na siłownik pneumatyczny

Fotel obrotowy z twarzą Barbie Ministyle Black TS22 GTP Barbie Twarz wyposażone jest w regulację wysokości oparcia oraz głębokości siedziska. Można również płynnie wyregulować wysokość krzesła za pomocą specjalnego podnośnika pneumatycznego. Kółka samohamowne, w które wyposażone jest fotel obrotowy sprawiają, że odczuwalny jest opór podczas przesuwania bez obciążenia, co minimalizuje ryzyko wystąpienia zdarzeń, które mogłyby być potencjalnie niebezpieczne dla malucha.

Krzesło Ministyle posiada atest CE Unii Europejskiej, który gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło obrotowe dla Dzieci Cartoons wymiary

  • Wysokość: 79-97,5 cm
  • Średnica: 55 cm
  • Wysokość oparcia: 37,5-42,5 cm
  • Wysokość siedziska: 41,5-55 cm
  • Wysokość podłokietnika: 14,5 cm
  • Szerokość siedziska: 40,5 cm
  • Głębokość siedziska: 34-37 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa krzesła obrotowego odbywa się za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Ministyle Cartoons

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotel obrotowy dla dzieci 140 cm wzrostu fotel obrotowy dla dzieci bodzio fotel obrotowy dla dziecka racer wygodny fotel obrotowy dla dziecka krzesło ministyle white barbie ministyle gtp white barbie wróżka ministyle gtp ts22

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×