Designerski fotel obrotowy OVO

1 418 zł

Produkt niedostępny

kod: 15364

Opis produktu

Fotel OVO to zupełny unikat. Jego design natychmiast przykuwa uwagę ergonomicznym, owalnym kształtem. Jest wyjątkowy i doskonale sprawdzi się zarówno w odważnych stylizacjach pomieszczeń, jak i w tych klasycznych.

Oparcie zapewnia cyrkulację powietrza dzięki zastosowanej siatce materiałowej przepuszczającej powietrze. Wysokiej jakości siatka dostosowuje się do pleców co daje wysoki komfort użytkowania.

Siedzisko pokryte jest przyjemną w dotyku tkaniną materiałową. Dodatkowo tkanina jest w pełni przewiewna i odporna na ścieranie. Pomyślano nie tylko o komforcie, ale także o tym, by wydłużyć żywotność owalnego fotela.

Kontrola mechanizmu nie wpływa na wygląd ergonomicznego fotela. Jest sprytnie ukryta w obudowie. Jednocześnie jest łatwo dostępna i szybko można dostosować oparcie do naszych potrzeb.

Wyposażony w mechanizm Synchron fotel daje możliwość zatrzymania oparcia w jednej z czterech pozycji lub swobodnego bujania się. Dzięki temu możemy dostosować kąt nachylenia oparcia do naszych potrzeb tak, by po wielu godzinach pracy nadal odczuwać komfort użytkowania fotela.

Podłokietniki fotela OVO można regulować aż w trzech płaszczyznach:

  • wysokość – podłokietniki są wyposażone w mechanizm pozwalający dostosować wysokość. Dzięki niemu podkładki można ustawić tak, by tworzyły z tułowiem najbardziej optymalny kąt 90 stopni,
  • regulacja w poziomie – mechanizm pozwala także na dostosowanie podłokietników w poziomie. To daje jeszcze większe możliwości na dopasowanie fotela obrotowego do własnych potrzeb,
  • wychylenie na boki – podłokietniki wyposażone są w mechanizm zapadkowy. To daje 7-stopniową regulację wychylenia podkładek na boki.

Podłokietniki wykonane są z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Całości dopełnia pięcioramienna podstawa wyprodukowana z polerowanego aluminium.

Wymiary elementów zestawu:

Wysokość całkowita: min. 95 cm - max. 104 cm (od podłoża do górnej krawędzi fotela)

Oparcie

  • szerokość: 52 cm
  • wysokość: 55 cm

Podłokietniki

  • rozstaw (wewnątrz): 52 cm
  • wysokość (od siedziska): min. 19 cm - max. 24 cm

Siedzisko

  • głębokość: 42 cm
  • szerokość: 50 cm
  • wysokość: min. 42 cm - max. 50 cm

Waga: 22 kg
Maksymalne obciążenie: 130 kg

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce, przeznaczony do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Designerski fotel obrotowy OVO objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotel obrotowy dla dzieci 140 cm wzrostu fotel obrotowy dla dzieci bodzio fotel obrotowy dla dzieci szczecin fotel obrotowy dla dziecka racer wygodny fotel obrotowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×