Fotel pikowany prosty 84cm

(kod: 08637) Dom-Art-Styl
387 zł

Produkt niedostępny

kod: 08637
Wybierz Wybarwienie drewna:
Zobacz wszystkie warianty
Wybierz Obicie (ekoskóra):
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Nowoczesny i stylowy fotel pikowany poprzecznie firmy Dom-Art-Styl.
Dom-Art-Styl to firma cechująca się solidnością oraz najwyższej jakości materiałami. Wszystkie produkty są dopracowane a dodatkowo, dostępne w wielu wariantach wykończenia i kolorach. Jest to cecha która wyróżnia Dom-Art-Styl na rynku. Możliwość tworzenia różnych kombinacji kolorystycznych umożliwia stworzenie mebla idealnie pasującego do wnętrza w którym ma się znajdowac.

Poprzecznie pikowany fotel to bardzo stylowa i wygodna alternatywa dla zwykłych krzeseł. Dostępne są 4 rodzaje pikowania. Stelaż foteka wykonany jest z drewna bukowego i dodatkowo posiada wmocnienia, dzięki którym jest jeszcze bardziej stabilny i bezpieczny.
Zarówno obicie jak i podstawa fotela dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu idealnie dobierzemy ich kolor tak, aby spełniały nasze wymagania.

Fotele dostępne są w następujących rodzajach pikowania:
- pasy pionowe
- pasy poziome
- kratka
- drobna kratka

KOSZT WYSYŁKI:
- 1 karton – 1-2 krzesła – 25zł
- 2 kartony – 3-4 krzesła – 50zł
- 3 kartony - 5-6 krzeseł - 75zł
 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×