FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Fotel Premium SZ1

950 zł

Produkt niedostępny

kod: 07575
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opinie klientów (1) ↓

Opis produktu

Fotel Premium SZ1 to krzesło biurowe z komfortowym wyraźnie profilowanym oparciem oraz ergonomicznym synchronicznym mechanizmem ruchowym zapewniającym ciągłe podparcie pleców użytkownika i regulowanymi podłokietnikami. Regulowana wysokość podłokietników oraz profilowane oparcie w połączeniu z mechanizmem synchron są gwarancją wysokiej ergonomii pracy oraz niezwykłej wygody siedzenia.

Front fotela jest tapicerowany wysokogatunkową naturalną skórą licową, natomiast elementy boczne oraz tył oparcia wykonane są ze skóry ekologicznej o takiej samej strukturze i kolorze jak front.  Pięcioramienna podstawa wykonana została z polerowanego aluminium, nie zawiera elementów spawanych, dzięki czemu jest dużo trwalsza niż tradycyjne podstawy. Płynna regulacja wysokości siedziska odbywa się za pomocą podnośnika pneumatycznego.

Wymiary elementów zestawu:

  • Wysokość oparcia [cm]: 68
  • Głębokość siedziska [cm]: 50
  • Szerokość siedziska [cm]: 53
  • Wysokość podłokietników (od siedziska) [cm]: 20-27

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

Fotel Premium SZ objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.00
1 opinia
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
  • Klinet

    Polecam, dobra jakość i komfort za bardzo przystępną cenę.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x