Fotel Premium SZ2

(kod: 07576) Grospol
950 zł

Produkt niedostępny

kod: 07576

Opis produktu

Premium SZ2 to fotel gabinetowy charakteryzujący się niezwykłym komfortem pracy i eleganckim wyglądem. Model ten tapicerowany jest wysokogatunkową skórą licową i posiada także synchroniczny mechanizm ruchowy, który gwarantuje ciągłe podparcie pleców. Regulowane podłokietniki oraz profilowane oparcie zapewniają niezwykłą wygodę i komfort pracy. Dodatkowym atutem podłokietników jest profilowana poliuretanowa nakładka umożliwiająca komfortowe ułożenie przedramienia. Pięcioramienna podstawa jezdna z polerowanego aluminium jednocześnie lekka i elegancka a zarazem bardzo stabilna, a brak elementów spawanych daje gwarancję wieloletniego bezawaryjnego użytkowania. Prezentowane krzesło posiada w wyposażeniu standardowym kółka „miękkie”, które ograniczają zużycie powierzchni drewnianych.

Dowodem świadczącym o wysokiej jakości produktu jest Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR „Remodex” Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego.

Wymiary elementów zestawu:

  • Wysokość oparcia [cm]: 68
  • Głębokość siedziska [cm]: 50
  • Szerokość siedziska [cm]: 53
  • Wysokość podłokietników (od siedziska) [cm]: 20-27

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem kuriera i jest do samodzielnego montażu, w paczce znajduje się szczegółowa instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Fotel posiada 2 letnią gwarancję producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×