Fotel biurowy Rapsody steel04 chrome

Fotel biurowy Rapsody steel04 chrome sklep internetowy
kliknij i zobacz 10 zdjęć
(kod: 08771) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
Do miękkich powierzchni Do twardych powierzchni
Fotel biurowy Rapsody steel04 chrome  z mechanizmem Multiblock oraz regulacją wysokości. Posiada szerokie, komfortowe siedzisko i ergonomicznie wyprofilowane oparcie, tapicerowane z obydwu stron, które daje możliwość swobod... pełny opis
1 477 zł

Produkt niedostępny

kod: 08771
Wybierz Obicie:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Fotel biurowy Rapsody steel04 chrome z mechanizmem Multiblock oraz regulacją wysokości. Posiada szerokie, komfortowe siedzisko i ergonomicznie wyprofilowane oparcie, tapicerowane z obydwu stron, które daje możliwość swobodnego kołysania się. Podłokietniki posiadają miękkie nakładki. Podstawa wykonana jest z polerowanego aluminium, a dzięki samohamownym kółkom fotel biurowy Rapsody steel04 chrome sprawdza się zarówno na powierzchniach dywanowych, jak i twardych. Powyższy fotel posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.


Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy fotela  Rapsody steel04 chrome.

Produkt posiada dwa lata gwarancji na całe krzesło i cztery lata na podnośnik.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.

Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.