Fotel Relaks SG steel

(kod: 07572) Grospol
479 zł

Produkt niedostępny

kod: 07572

Opis produktu

Fotel Relaks SG steel

Wygodny fotel biurowy tapicerowany wysokiej jakości skórą naturalną. Szerokie obszerne siedzisko oraz oparcie z profilem w części lędźwiowej a także wyjątkowo korzystny stosunek ceny do jakości to cechy Relaksa SG spośród innych modeli tej klasy.

Miękka w dotyku skóra tylko wzmacnia jego atuty. Szerokie tapicerowane podłokietniki gwarantują wygodne i przyjmene ułożenie przedramienia.

Mechanizm ruchowy "Tilt" umożliwia "bujanie się" w fotelu lub jego blokadę w pozycji do pracy. Stylowa chromowana podstawa dodaje fotelowi elegancji.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×