W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Fotel Relaks SGB

409 zł

Produkt niedostępny

kod: 00659

Opis produktu

Fotel biurowy Relaks SGB to uniwersalne krzesło tapicerowane naturalna skórą licową w kolorze brązowym, które idealnie się sprawdza w każdym biurze czy domu. Dużą zaleta tego modelu jest bardzo szerokie siedzisko oraz oparcie profilowane na odcinku lędźwiowym.  Fotel ten posiada bardzo dobry uchylny mechanizm ruchowy typu TILT, który umożliwia bujanie się w fotelu, lub jego blokadę w pozycji wygodnej do pracy. Prezentowany model posiada pięcioramienną podstawę nylonową, która jednocześnie jest bardzo lekka i trwała, wysokość siedziska regulowana jest przy pomocy płynnego siłownika pneumatycznego. Fotel wykonany jest w bardzo wysokiej jakości, coz pewnością wzmacnia jego atuty. 

Całe krzesło waży ok. 16 kilogramów. Ponadto model ten uzyskał Certyfikat Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR „Remodex” Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego.

Wymiary elementów zestawu:

 • Wysokość siedziska [cm]: 44-52
 • Wysokość oparcia [cm]: 65
 • Głębokość siedziska [cm]: 52
 • Szerokość siedziska [cm]: 52
 • Wysokość podłokietników (od siedziska) [cm]: 22

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem kuriera, i pakowany jest w paczce, ponadto fotel przeznaczony jest do samodzielnego montażu z pomocą dołączonej instrukcji w języku polskim.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancja, natomiast elementy mechaniczne fotela posiadają 24 miesięczną gwarancję.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.50
2 opinie
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0
 • KRET

  Produkt jest adekwatny do ceny.
  Jestem zadowolony

 • Jarosław W

  Fotel biurowy tapicerowany spełnia oczekiwania użytkowników, są bardzo z niego zadowoleni. W czasie użytkowania nie ujawniły sie żadne wady, użyte materiały są naprawdę dobre. Wygodny i funkcjonalny, umozliwia wygodną pracę przez cał dzień.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×