Fotel Senator

(kod: 08780) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
1 392 zł

Produkt niedostępny

kod: 08780
Wybierz Obicie:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Fotel Senator posiada szerokie, komfortowe siedzisko i ergonomicznie wyprofilowane oparcie, które daje możliwość swobodnego kołysania się. Ponadto mechanizm umożliwia zablokowanie go w 5 pozycjach. Regulowana wysokość oraz siła oporu oparcia pomaga dopasować fotel do indywidualnych preferencji użytkownika. Podłokietniki wykonane są z drewna. Dzięki samohamownym kółkom mebel sprawdza się zarówno na powierzchniach dywanowych, jak i twardych. Fotel Senator posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.


Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy fotela Senator.

Produkt posiada dwa lata gwarancji na całe krzesło i cztery lata na podnośnik.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.

Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×