W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Fotel skórzany dla prezesa obrotowy Chairman 403

(kod: 20175) Baldu Visata Polska
2 686 zł

Produkt niedostępny

kod: 20175

Opis produktu

Fotel skórzany dla prezesa obrotowy Chairman 403 automatycznie wzbudza zaufanie. Jest to solidny mebel z bardzo elegancką tapicerką wykonaną z prawdziwej skóry. Świetnie sprawdzi się w stylowych biurach lub domowych gabinetach. Tym bardziej, że będziemy mogli na nim pracować przez wiele godzin i nie obciążymy zbytnio naszego organizmu.

Chairman 403

Warto zwrócić uwagę na to, że fotel skórzany dla prezesa obrotowy Chairman 403 wyprodukowano z naturalnych materiałów. Obicia siedziska i oparcia są z prawdziwej skóry, natomiast podłokietniki i baza wyprodukowane zostały z drewna. Nie da się jednak uniknąć metalowych elementów, które doskonale współgrają z drewnem i skórą. Z metalu wyprodukowane zostały podłokietniki, które u góry wyposażono w skórzany detal. Solidna baza również ma elementy wykonane z metalu. Krzesło poza tym, że jest trwałe i solidne jest także wygodne. Siedzisko jest specjalnie wyprofilowane, a oparcie jest wysokie co gwarantuje wygodę na wiele godzin pracy. O solidności krzesła świadczy to, że wytrzyma on aż 250 kg obciążenia.

Chairman 403 z boku

Pod siedziskiem zainstalowano specjalny mechanizm, dzięki któremu można regulować wysokość fotela skórzanego dla prezesa Chairman 403 w zakresie od 115 cm do 125 cm. Pozawala to na konfigurację wysokości idealnie pod naszą sylwetkę tak, by było nam jak najwygodniej.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Fotela Chairman 403

  • Wysokość: 115-125 cm
  • Głębokość fotela: 70 cm
  • Głębokość siedziska: 52 cm
  • Szerokość fotela: 76 cm
  • Szerokość siedziska: 61 cm
  • Waga: ok. 33 kg
  • Maksymalne obciążenie: 250 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotel obrotowy dla dzieci 140 cm wzrostu fotel obrotowy dla dzieci bodzio fotel obrotowy dla dziecka racer wygodny fotel obrotowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×