Fotel technorattan na taras GONG

Fotel technorattanowy ogrodowy GONG
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 17511)
Fotel Sofa 2 Sofa 2 B1P Moduł narożny Moduł środkowy Pufa Stolik 100 Sofa 2 B2P Łóżko
Komfortowe i eleganckie miejsce do wypoczynku w ogrodzie, na tarasie, ale również w holu hotelowym, ogródku restauracyjnym najlepsze dla jednej osoby to propozycja fotela technorattanowego. Jego kształt zbudowany w oparciu o klasy... pełny opis
999 zł

Produkt niedostępny

kod: 17511

Opis produktu

Komfortowe i eleganckie miejsce do wypoczynku w ogrodzie, na tarasie, ale również w holu hotelowym, ogródku restauracyjnym najlepsze dla jednej osoby to propozycja fotela technorattanowego.

Jego kształt zbudowany w oparciu o klasycze równoległe i prostopadłe elementy stelaża powodują, że jest bardzo ustawny i nie zajmuje zbędnej przestrzeni. Stelaż mebli wykonany jest na spawanych profilach aluminowych, jego powierzchnia pokryta jest plecionką technorattanową, która jest odporna na warunki pogodowe tj. deszcz, wiatr, śnieg, mróz, promieniowanie słoneczne.

Wygodę dla użytkownika fotelu z technoratanu podnosi zastosowanie poduszki siedziskowej oraz poduszki oparciowej, które dobrze komponują się z plecionką i podnoszą elegancję fotela.

Fotel jest oferowany w różnych wariantach kolorystycznych do wyboru, kolekcja mebli GONG to propozycja różnych modułów oraz elementów modułowych dzięki czemu to Państwo możecie skomponować zestaw pod swoje potrzeby.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe

Zamawiając Fotel technorattan na taras GONG otrzymują Państwo:

  • jeden fotel z poduszką siedziskową i poduszką oparciową

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 80 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 65 cm
  • waga: 12 kg

Wymiary fotela ogrodowego technorattan GONG

Dostawa i montaż mebli:

Fotel z technorattanu GONG dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w opakowaniu z folii o wymiarach 80x70x65 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.