Fotel technorattan na taras ZONK

(kod: 17520)
999 zł

Produkt niedostępny

kod: 17520

Opis produktu

Nowoczesny i wygodny fotel technorattanowy ZONK na widocznych aluminiowych nogach to propozycja mebla do pomieszczeń oraz na zewnątrz tj. do ogrodu, na balkon, na taras, do ogródka restauracyjnego, SPA i do hotelu.

Widoczny stelaż nóg jest wykonany z aluminium i dodaje niesamowitej elegancji i nowoczesności. Elementy stelażu znajdujące się pod plecionką technorattanową są również wykonane z aluminium co oznacza, że nie groźna mu wilgoć i nie dotknie go rdzewienie. Plecionka jest elastyczna a zarazem nie ulegnie niszczeniu od deszczu, wiatru, promieniowania UV, niskiej temperatury.

Poduszka oparciowa oraz poduszka siedziskowa to dodatek zwiększajacy komfort, który również bardzo dobrze komponuje się kolorystycznie z każdą propnowaną plecionką.

Fotel ZONK jest oferowany w różnych wariantach kolorystycznych do wyboru, kolekcja mebli ZONK to propozycja różnych modułów oraz elementów modułowych dzięki czemu to Państwo możecie skomponować zestaw pod swoje potrzeby.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe

Zamawiając Fotel technorattan na taras ZONK otrzymują Państwo:

  • jeden fotel z poduszką siedziskową i poduszką oparciową

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 80 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 65 cm
  • waga: 12 kg

Wymiary fotela aluminiowego z technorattanu

Dostawa i montaż mebli:

Fotel ogrodowy z technorattanu dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w folii o wymiarach 80x70x65 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynie drewniane na taras ceny skrzynie drewniane na taras do siedzenia skrzynie na poduszki bez na taras skrzynia ławeczka drewniana na taras skrzynia ogrodowa na taras novel 340l keter cena skrzynia ogrodowa na taras glenwood skrzynia ogrodowa na taras pack and go 305 l keter skrzynia ogrodowa na taras pack and go 305l keter skrzynia ogrodowa na taras rattan box 265l balkon skrzynia ogrodowa na taras brightwood 455l skrzynia ogrodowa na taras brightwood skrzynia ogrodowa na taras borneo

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×