Fotel technorattan na taras ZONK

Fotel ogrodowy technorattan aluminiowy ZONK
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 17520)
Fotel Sofa 2 Sofa 2 B1P Moduł narożny Moduł środkowy Stolik 100
Nowoczesny i wygodny fotel technorattanowy ZONK na widocznych aluminiowych nogach to propozycja mebla do pomieszczeń oraz na zewnątrz tj. do ogrodu, na balkon, na taras, do ogródka restauracyjnego, SPA i do hotelu. Widoczny stelaż... pełny opis
999 zł

Produkt niedostępny

kod: 17520

Opis produktu

Nowoczesny i wygodny fotel technorattanowy ZONK na widocznych aluminiowych nogach to propozycja mebla do pomieszczeń oraz na zewnątrz tj. do ogrodu, na balkon, na taras, do ogródka restauracyjnego, SPA i do hotelu.

Widoczny stelaż nóg jest wykonany z aluminium i dodaje niesamowitej elegancji i nowoczesności. Elementy stelażu znajdujące się pod plecionką technorattanową są również wykonane z aluminium co oznacza, że nie groźna mu wilgoć i nie dotknie go rdzewienie. Plecionka jest elastyczna a zarazem nie ulegnie niszczeniu od deszczu, wiatru, promieniowania UV, niskiej temperatury.

Poduszka oparciowa oraz poduszka siedziskowa to dodatek zwiększajacy komfort, który również bardzo dobrze komponuje się kolorystycznie z każdą propnowaną plecionką.

Fotel ZONK jest oferowany w różnych wariantach kolorystycznych do wyboru, kolekcja mebli ZONK to propozycja różnych modułów oraz elementów modułowych dzięki czemu to Państwo możecie skomponować zestaw pod swoje potrzeby.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe

Zamawiając Fotel technorattan na taras ZONK otrzymują Państwo:

  • jeden fotel z poduszką siedziskową i poduszką oparciową

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 80 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 65 cm
  • waga: 12 kg

Wymiary fotela aluminiowego z technorattanu

Dostawa i montaż mebli:

Fotel ogrodowy z technorattanu dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w folii o wymiarach 80x70x65 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.