Ergonomiczny fotel gabinetowy regulowany Wau Elastomer

(kod: 15390)
1 729 zł

Produkt niedostępny

kod: 15390

Opis produktu

Najwyższej jakości ergonomiczny fotel biurowy łączy w sobie nowoczesny design z walorami użytkowymi. Niezwykle wygodny fotel obrotowy będzie się doskonale prezentował w lokalu biurowym i gabinecie, zapewniając najwyższą wygodę. Uniwersalna kolorystyka fotela sprawia, że będzie się idealnie komponował z nowoczesnymi wnętrzami.

Dostępny jest w kilku wersjach. Oparcie, zagłówek i siedzisko może być wykonane z wysokiej jakości siatki przepuszczającej powietrze lub tkaniny materiałowej. Jest też możliwość wybrania wersji „Elastomaster”. Wówczas tkanina lub siatka zastąpiona jest miękkim tworzywem o dużej sprężystości o właściwościach kauczuku. Taki materiał sprawia, że komfort pracy na fotelu obrotowym jest jeszcze wyższy.

Fotel z zagłówkiem wyposażony jest w mechanizm ruchowy „slid”, który reguluje oparcie. Oparcie  dostosuje się do najwygodniejszego położenia. Można również zwolnić mechanizm tak, by oparcie fotela biurowego swobodnie się bujało, co można wykorzystać kiedy potrzebujemy krótkiej chwili na relaks. Dodatkowa regulacja dotyczy ustawienia pod kątem kręgów lędźwiowych.

Fotel obrotowy ma tę zaletę, że wyeliminowano przemieszczanie się oparcia względem pleców. To zapewnia odpowiednie i stałe podparcie w każdej pozycji odchylenia. Efekt uzyskano dzięki umieszczeniu osi obrotu siedziska i oparcia w pobliżu stawu biodrowego. Dodatkowo oparcie można regulować pionowo. Regulacja wysokości wynosi 7 cm.

Regulowane podłokietniki to kolejny atut fotela biurowego. To dzięki nim mamy możliwość dostosowania tego elementu pod nasze potrzeby. W tym fotelu regulacja nie ogranicza się wyłącznie do ustawienia podłokietników na odpowiedniej wysokości. Można również odchylać je na boki. Dzięki czemu precyzyjnie dostosujemy ergonomiczny fotel do naszej sylwetki.

Fotel z zagłówkiem dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym. Jednak materiał oparcia, zagłówka i siedziska może być w innych kolorach. W zależności od kolorystyki, którą lubimy lub stylistyki biura można wybrać odpowiedni kolor.

Trwała pięcioramienna podstaw dopełnia stylistyki fotela. Wykonana z polerowanego aluminium idealnie komponuje się z całością.

Jakość fotela biurowego z podłokietnikami potwierdzona jest niemieckim certyfikatem TUV. To daje gwarancję, że fotel obrotowy jest najwyższej jakości. Fotel objęty jest 3 letnią gwarancją.

Wymiary elementów zestawu:

Wysokość całkowita: min. 117 cm - max. 137 cm (od podłoża do górnej krawędzi fotela)

Oparcie

  • szerokość: 41 cm
  • wysokość: min. 62 cm - max. 69 cm
  • zakres regulacji wysokości oparcia: 7 cm

Podłokietniki

  • rozstaw: 49 cm
  • wysokość (od siedziska): min. 17 cm - max. 26 cm

Siedzisko

  • głębokość: 51 cm
  • szerokość: 48 cm
  • wysokość: min. 40 cm - max. 50 cm

Zagłówek

  • wysokość (od siedziska): min. 76 - max. 86 cm

Maksymalne obciążenie: 130 kg
Waga: 22 kg

Dostawa i montaż mebli:

Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją producenta.

Gwarancja:

Ergonomiczny fotel gabinetowu regulowany WAU wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Jest to produkt do samodzielnego montażu.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×