Kolekcja mebli dla niemowląt i nieco starszych dzieci. Mebelki wykonano z ekologicznego drewna sosnowego. Są bardzo estetyczne. Ich klasyczny wygląd nigdy nie wyjdzie z mody. Otocz swoje dziecko naturalnymi i pięknymi mebelkami z sosny. Bądź eko!

Firma Furcom produkuje ekologiczne meble z drewna sosnowego. W ofercie tego producenta znajdą Państwo: łóżka, komody, biurka. szafy oraz inne meble drewniane niezbędne w każdym pokoju dziecięcym i młodzieżowym. Wytwarzane z naturalnego drewna łączą w sobie prostotę, funkcjonalność i naturalność.

Adel, Furcom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sortuj:

Komody dla dzieci

 • Komoda sosnowa lakierowana Adel. Wykonana z wysokiej jakości drewna sosnowego. Bardzo funkcjonalna o eleganckim i klasycznym kształcie. Posiada przewijak, dwie szuflady i szafkę. Krawędzie komody frezowane i załamane. Produkt do samodzielnego montażu.  Ozdobne frezowania na frontach komody. Możliwość demontażu przewijaka. Mebel do...

  705 zł
 •   Komoda sosnowa Adel biała. Wykonana z wysokiej jakości drewna sosnowego. Bardzo funkcjonalna o eleganckim i klasycznym kształcie. Posiada przewijak, dwie szuflady i szafkę. Krawędzie komody frezowane i załamane. Produkt do samodzielnego montażu. Wysokość 103 cm to wysokość całkowita. Wysokośc samej komody to 90 cm.

  810 zł

Regały dla dzieci

 •  Klasyczny sosnowy lakierowany regał Adel. Wykonany z wysokiej jakości drewna sosnowego. Bardzo funkcjonalny z elementami ozdobnymi. Posiada cztery półki. Produkt do samodzielnego montażu.  Waga przesyłki: 32 kg

  533 zł

Szafy dla dzieci

 • Klasyczna dwudrzwiowa szafa sosnowa lakierowana Adel. Wykonana z wysokiej jakości drewna sosnowego. Bardzo funkcjonalna i pakowna o eleganckim i ozdobnym kształcie. Posiada cztery półki oraz dwa drewniane drążki. Produkt do samodzielnego montażu.  

  1 512 zł