Zobacz opis

Kolekcja mebli  Rafael 2

 Kolekcja ta to meble, które sprawdzą się w każdym salonie. Wykonane zostały z wielką dbałością z drewna najwyższej jakości. Cała kolekcja zachowana została w prostej i przyjemnej formie, dzieki czemu wpasuje się w każde wnętrze. Znajdują się tutaj funkcjonalne oraz wygodne meble.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sortuj:

Komody

 • Komoda Rafael 3

    Komoda bukowa woskowana Rafael 3. Wykonana z wysokiej jakości drewna bukowego twardzielowego Bardzo funkcjonalna i pakowna o eleganckim prostym kształcie. Posiada dwie szuflady, dwie wbudowane szafki i półkę. Krawędzie komody frezowane i załamane. Produkt do samodzielnego montażu. 

  793 zł

 • Komoda Rafael 1

    Komoda bukowa wstępnie woskowana Rafael 1. Wykonana z wysokiej jakości drewna bukowego twardzielowego Bardzo funkcjonalna i pakowna o eleganckim prostym kształcie. Posiada sześć szuflad. Krawędzie komody frezowane i załamane. Wykończenie: Pierwsza warstwa wosku nałożona, drugą należy nałożyć wg instrukcji. Na powoskowaną komodę można nałożyć inny kolor...

  897 zł

 • Komoda Rafael 4

    Komoda bukowa woskowana Rafael 4. Wykonana z wysokiej jakości drewna bukowego twardzielowego Bardzo funkcjonalna i pakowna o eleganckim prostym kształcie. Posiada pięć szuflad, drzwiczki i półkę. Krawędzie komody frezowane i załamane. Produkt do samodzielnego montażu. 

  905 zł

 • Komoda Rafael 2

  Komoda bukowa woskowana Rafael 2 Wykonana z wysokiej jakości drewna bukowego twardzielowego. Bardzo funkcjonalna i pakowna o eleganckim prostym kształcie. Posiada trzy szuflady, dwie wbudowane szafki i półkę. Krawędzie komody frezowane i załamane. Produkt do samodzielnego montażu.     

  1 033 zł

 • Komoda Rafael 3D3S

      Komoda bukowa wstępnie woskowana Rafael 3D3S. Wykonana z wysokiej jakości drewna bukowego twardzielowego Bardzo funkcjonalna i pakowna o eleganckim prostym kształcie. Posiada trzy szuflady i trzy szafki. Krawędzie komody frezowane i załamane. Na powoskowaną komodę można nałożyć inny kolor wosku po wcześniejszym zmatowaniu powierzchni...

  1 378 zł

 • Komoda Rafael 4D2S

  Komoda bukowa woskowana Rafael 4D2S. Wykonana z wysokiej jakości drewna bukowego twardzielowego. Bardzo funkcjonalna i pakowna o eleganckim prostym kształcie. Posiada dwie szuflady, dwie wbudowane szafki i półkę. Krawędzie komody frezowane i załamane. Produkt do samodzielnego montażu.   

  1 446 zł

Regały

 • Regał Rafael 50

    Klasyczny, wąski bukowy woskowany regał Rafael 50 Wykonany z wysokiej jakości drewna bukowego twardzielowego Bardzo funkcjonalny o prostym kształcie. Posiada pięć półek. Produkt do samodzielnego montażu.  

  885 zł

 • Regał Rafael

    Klasyczny bukowy woskowany regał Rafael. Wykonany z wysokiej jakości drewna bukowego twardzielowego Bardzo funkcjonalny o prostym kształcie. Posiada pięć półek. Produkt do samodzielnego montażu.  

  1 063 zł

Stoliki RTV

 • Szafka RTV Rafael

  Szafka rtv  bukowa woskowana Rafael w szerokości domyślnej 120cm (możliwe zamowienie za dopłata 140, lub 160cm. ) Wykonany z wysokiej jakości drewna bukowego twardzielowego. Bardzo funkcjonalna, o prostym i zgrabnym kształcie. Posiada trzy szuflady oraz dwie półki. Produkt do samodzielnego montażu. 

  (1 opinia)

  712 zł

Stoły do jadalni

 • Stół Rafael 140

  Prosty, klasyczny stół bukowy woskowany Rafael 140 Wykonany z wysokiej jakości drewna bukowego twardzielowego. Bardzo funkcjonalny, o prostym i zgrabnym kształcie. Produkt do samodzielnego montażu.  Stół prostokątny drewniany.

  1 060 zł

Witryny

 • Witryna Rafael 50

  Klasyczna dwudrzwiowa witryna bukowa woskowana Rafael 50. Wykonana z wysokiej jakości drewna bukowego twardzielowego. Bardzo funkcjonalna, o prostym i zgrabnym kształcie. Posiada drzwiczki z hartowanym szkłem (4mm), trzy półki wykonane z hartowanego szkła oraz szufladę. Produkt do samodzielnego montażu.   Waga: 51 kg  

  (1 opinia)

  1 109 zł

 • Witryna Rafael

  Klasyczna dwudrzwiowa witryna bukowa woskowana Rafael. Wykonana z wysokiej jakości drewna bukowego twardzielowego. Bardzo funkcjonalna, o prostym i zgrabnym kształcie. Posiada drzwiczki z hartowanym szkłem (4mm), trzy półki wykonane z hartowanego szkła oraz szufladę. Produkt do samodzielnego montażu.   Waga: 65 kg  

  1 318 zł

Ostatnio na blogu:

W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
×