Zobacz opis

Kolekcja mebli Sofus

Meble dziecięce i młodzieżowe z serii Sofus idealnie nadają się do mieszkań, w których nie ma zbyt wiele miejsca. Łóżko piętrowe, które wchodzi w skład kolekcji firmy Furcom, świetnie sprawdzi się w małym pokoju dla rodzeństwa. W skład kolekcji Sofus wchodzą:

- Komoda sosnowa surowa SOFUS 1D5S

- Regał sosnowy surowy SOFUS
- Komoda sosnowa surowa SOFUS 2D5S
- Łóżko sosnowe surowe piętrowe ze szczebelkami SOFUS
- Biurko sosnowe surowe SOFUS
- Zabezpieczenia łóżka SOFUS
- Szuflady łóżka SOFUS
- Szafa sosnowa surowa SOFUS

Sofus, Furcom

 

sortuj:

Biurka dla dzieci

 • Biurko sosnowe surowe SOFUS

  Biurko sosnowe surowe SOFUS Biurko wykonane z wysokogatunkowego drewna sosnowego - co powoduje że biurko jest trwałe i solidne, jak również przez długi czas zachowuje swój świeży, piękny wygląd. Biurko posiada cztery szuflady, które umozliwiają dobrą organizację przestrzeni na stanowisku pracy. Wymiary biurka: szerokość: 120cm głębokość: 65cm wysokość: 80cm...

  604 zł

 • Biurko sosnowe lakierowane SOFUS

  wymiary: S 120 x G 65 x W 80 cm wymiar wew. szuflady: S 37,2 x G 48,5 x W 11 cm Dzięki wykorzystaniu naturalnego, wysokogatunkowego drewna jest ono trwałe, funkcjonalne i przez długie lata użytkowania zachowuje swój piękny, ciekawy wygląd. Proponowane przez nas biurko zapewnia wysoki komfort , a także ergonomię i ciekawe rozwiązania techniczne.    

  648 zł

Komody dla dzieci

 • Komoda Sofus 1D5S

  Komoda Sofus 1D5S. Klasyczna drewniana komoda Sofus. Wykonana została ona z najwyższej jakości drewna naturalnego. Posiada ona wbudowaną szafkę oraz pięć szuflad. Komoda drewniana jest bardzo pojemna oraz wygodna. Przechwoywać w niej można róznego rodzaju przedmioty oraz ubrania. Idealnie pasuje do każdego pokoju dziecięcego dzięki swojej formie oraz barwie. Komoda Sofus...

  586 zł

 • Komoda Sofus 2D5S

  Komoda sosnowa surowa Sofus 2D5S. Wykonana z wysokiej jakości drewna sosnowego. Bardzo funkcjonalna o eleganckim i klasycznym kształcie. Posiada pięć szuflad i dwie wbudowane szafki. Produkt do samodzielnego montażu.  

  761 zł

Łóżka piętrowe dla dzieci

 • Łóżko Sofus

  Długość: 213,6 cm Wysokość: 164 cm Szerokość: 99,6 cm wymiar materaca: 90 x 200 cm wymiar nogi łóżka: 6,8 x 6,8 cm Wygodne i proste łóżko sosnowe surowe Sofus. Wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego. Elementy łóżka: 2 pojedyncze łóżka, szczebelki pod materac 32 szt, drabinka, zabezpieczenia długie, 4 przedłużki Łóżko...

  1 142 zł

Regały dla dzieci

 • Regał Sofus

   Klasyczny sosnowy surowy regał Sofus. Wykonany z wysokiej jakości drewna sosnowego. Bardzo funkcjonalny o prostym kształcie. Składa się z czterech modułów nakładanych na siebie. Produkt do samodzielnego montażu.  

  770 zł

Szafy dla dzieci

 • Szafa Sofus

  Klasyczna dwudrzwiowa szafa sosnowa surowa Sofus Wykonana z wysokiej jakości drewna sosnowego. Bardzo funkcjonalna i pakowna o eleganckim, prostym kształcie. Posiada cztery półki oraz dwa drewniane drążki. Produkt do samodzielnego montażu.    

  1 283 zł

Ostatnio na blogu:

×