Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Gipsowe panele dekoracyjne 3D na ścianę Hexago - ZD Design

(kod: 17675) Produkt wyprodukowany w Polsce ZD Design
49 zł

Produkt niedostępny

kod: 17675

Opis produktu

Dekoracyjne panele 3D wykonane z gipsu sprawdzą się w każdym wnętrzu jako ich element ozdobny. ZD Design to polska marka specjalizująca się w produkcji paneli dekoracyjnych 3D, oferująca szeroką paletę wzorów. Model Hexago to kolejna wariacja na temat najmodniejszych w ostatnim czasie heksagonów. Panel to kompozycja składająca się z mniejszych kostek - hexagonów, które umieszczone są na różnych wysokościach. Wzór doskonale prezentuje się na ścianie nadając jej efektowną formę 3D. Wysokiej jakości materiały stosowane do produkcji paneli sprawiają, że gipsowa struktura jest niezwykle wytrzymała i dobrze się prezentuje.

ZD Design podczas produkcji paneli 3D korzysta z najnowszych technologii - gwarantuje to wysoką jakość paneli a także ich doskonałą prezencje. Wykorzystanie tego typu dekoracji podwyższa izolacje zarówno akustyczną jak i cieplną danego pomieszczenia. Surowce wykorzystane podczas produkcji są w pełni naturalne.

Dekoracja przeznaczona jest do montażu we wnętrzach, również tych o podwyższonej wilgotności. Panele nie mogą mieć bezpośredniego kontaktu z wodą.

Panele gipsowe 3D ZD Design Hexago

Panele dekoracyjne oferowane są w podstawowej wersji w stanie surowym - oznacza to, że panele są surowym odlewem gipsowym w odcieniacj bieli. Taki panel po zamontowaniu na ścianie można pomalować na dowolny kolor farbami ściennymi. Powierzchnię nalezy uprzedniu zagruntować, zaś do malowania wykorzystać należy farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowym wykończeniem (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Pomalowanie paneli farbą podkładową w kolorze białym (panele są gotowe do malowania na dowolny kolor we własnym zakresie)
2. Malowanie paneli na dowolny kolor z palet NCS lub Ralcolor farbą matową: Zobacz Ralcolor

ZD Design Hexago

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary panela 3D ZD Design Hexago

  • Szerokość: 53 cm
  • Wysokość: 53 cm
  • Grubość: 2-4 cm
  • Waga: ok. 6 kg
  • Pole powierzchni: 0,28 m2
  • Użycie na 1 m2: 3,57 szt
  • Cena za 1 m2: 174,93 zł
  • Materiał: kompozyt na bazie gipsu

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 4 sztuk.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

 

Panele gipsowe 3D są bardzo proste w montażu - rozpocząć należy od samej podłogi bądź w odległości z zastosowaniem listwy startowej dowolnej szerokości (przykręcona do ściany). Listwa zapewnia trzymanie paneli na odpowiedniej wysokości w czasie wiązania kleju gipsowego.

Mocowanie paneli gipsowych może być wykonane na 2 sposoby:

Sposób 1 – monolityczna ściana 3D (niewidoczne łączenia, płynnie przebiegający wzór):

Panele montowane są na styk za pomocą kleju gipsowego. Następnie, łączenia paneli są szpachlowane i szlifowane. Panele surowe po montażu należy zagruntować i pomalować dowolną farbą do ścian.

Sposób 2 – szybki montaż (widoczne są szczeliny między panelami):

Przy zastosowaniu tego typu montażu nie uzyskamy efektu monolitycznej ściany z płynnie przebiegającym wzorem. Panele montowane są z minimalną przerwą między elementami za pomocą kleju szpachlowego. Łączenia nie są szpachlowane - są widoczne.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x