Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Gipsowe panele dekoracyjne 3D na ścianę Topp - ZD Design

(kod: 16040) Produkt wyprodukowany w Polsce ZD Design
59 zł

Produkt niedostępny

kod: 16040

Opis produktu

Dekoracyjne panele 3D wykonane z gipsu sprawdzą się w każdym wnętrzu jako ich element ozdobny. Duży wybór dostępnych wzorów - zarówno klasycznych, jak miękko falujące linie jak i tych nowoczesnych, o bardziej wyrazistej u geometrycznej formie - pozwoli dopasowac model do każdej przestrzeni. Panele montowac można zarówno w mieszkaniach, domach ale także w przestrzeni publicznej takiej jak hotele, salony piękności, restauracje bądź sklepy.

Logo ZD Design Topp

ZD Design to polska marka specjalizująca się w produkcji paneli dekoracyjnych 3D, oferująca szeroką paletę wzorów. Model Topp to wyjątkowo ciekawa propozycja. Wzór nawiązuje do motywu trójkąta, tworząc niebanalną i nowatorską strukturę. Taki motyw świetnie wpisze się w eleganckie pomieszczenia i nada im unikalnego charakteru. Wysokiej jakości materiały stosowane do produkcji paneli sprawiają, że gipsowa struktura jest niezwykle wytrzymała i dobrze się prezentuje.

ZD Design podczas produkcji paneli 3D korzysta z najnowszych technologii - gwarantuje to wysoką jakość paneli a także ich doskonałą prezencje. Wykorzystanie tego typu dekoracji podwyższa izolacje zarówno akustyczną jak i cieplną danego pomieszczenia. Surowce wykorzystane podczas produkcji są w pełni naturalne.

Dekoracja przeznaczona jest do montażu we wnętrzach, również tych o podwyższonej wilgotności. Panele nie mogą mieć bezpośredniego kontaktu z wodą.

Panele gipsowe 3D ZD Design Topp

Panele dekoracyjne oferowane są w podstawowej wersji w stanie surowym - oznacza to, że panele są surowym odlewem gipsowym w odcieniacj bieli. Taki panel po zamontowaniu na ścianie można pomalować na dowolny kolor farbami ściennymi. Powierzchnię nalezy uprzedniu zagruntować, zaś do malowania wykorzystać należy farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowym wykończeniem (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Pomalowanie paneli farbą podkładową w kolorze białym (panele są gotowe do malowania na dowolny kolor we własnym zakresie)
2. Malowanie paneli na dowolny kolor z palet NCS lub Ralcolor farbą matową: Zobacz Ralcolor

ZD Design Topp

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary panela 3D ZD Design Topp

  • Szerokość: 60 cm
  • Wysokość: 60 cm
  • Grubość: 1-3 cm
  • Waga: ok. 6,5 kg
  • Pole powierzchni: 0,36 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,77 szt
  • Cena za 1 m2: 188,33 zł
  • Materiał: kompozyt na bazie gipsu

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 4 sztuk.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

 

Panele gipsowe 3D są bardzo proste w montażu - rozpocząć należy od samej podłogi bądź w odległości z zastosowaniem listwy startowej dowolnej szerokości (przykręcona do ściany). Listwa zapewnia trzymanie paneli na odpowiedniej wysokości w czasie wiązania kleju gipsowego.

Mocowanie paneli gipsowych może być wykonane na 2 sposoby:

Sposób 1 – monolityczna ściana 3D (niewidoczne łączenia, płynnie przebiegający wzór):

Panele montowane są na styk za pomocą kleju gipsowego. Następnie, łączenia paneli są szpachlowane i szlifowane. Panele surowe po montażu należy zagruntować i pomalować dowolną farbą do ścian.

Sposób 2 – szybki montaż (widoczne są szczeliny między panelami):

Przy zastosowaniu tego typu montażu nie uzyskamy efektu monolitycznej ściany z płynnie przebiegającym wzorem. Panele montowane są z minimalną przerwą między elementami za pomocą kleju szpachlowego. Łączenia nie są szpachlowane - są widoczne.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x