Grill kulisty na kółkach 50cm Landmann 31341

Grill kulisty CZARNA PERŁA COMFORT fi. 50 cm
kliknij i zobacz 14 zdjęć
(kod: 15056)
Grillowanie ze znajomymi to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku ostatnimi czasy. Warto więc zaopatrzyć się w dobry jakościowo sprzęt, który posłuży przez lata. Dobrym przykładem jest grill kulisty na kółkach 50 cm Landmann 3134... pełny opis
799 zł

Produkt niedostępny

kod: 15056

Opis produktu

Grillowanie ze znajomymi to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku ostatnimi czasy. Warto więc zaopatrzyć się w dobry jakościowo sprzęt, który posłuży przez lata. Dobrym przykładem jest grill kulisty na kółkach 50 cm Landmann 31341. Ten model grilla ogrodowego na węgiel łączy w sobie dużą funkcjonalność i nowoczesny design. Dużą innowacją w tym modelu jest system OptiHeat, czyli ruszt grillowy z regulacją wysokości.

Grill węglowy na kółkach posiada chromowany ruszt grillowy. Takie elementy i części składowe jak pokrywa i miska paleniskowa, ruszt węglowy, wyciąg kominowy są emaliowane i odporne na działanie bardzo wysokich temperatur, Dzięki temu konstrukcja grilla nie osłabnie i powierzchnia nie będzie ulegać odkształceniom, które powoduje wysoka temperatura.

Wyciąg kominowy w grillu węglowym Landmann 31341 pozwala na szybkie i płynne sterowanie dopływem powietrza. Dwa rozdzielniki węgla służą do grillowania pośredniego. Dzięki znajdującemu się w grillu popielnikowi w łatwy i szybki sposób mogą Państwo usunąć węgiel drzewny. 

Wszystkie emaliowane części grilla są bardzo łatwe do utrzymania w czystości.

Kulisty grill węglowy posiada w pokrywie zintegrowany termometr pokazujący dokładną wysokość temperatury oraz regulator wentylacji za pomocą którego można pośrednio kontrolować temperaturę wewnątrz. Na samej górze znajduje się wygodny, ergonomiczny uchwyt chroniący przed poparzeniami.

W zestawie z grillem ogrodowym Landmann 31341 znajduje się wieszak na akcesoria, który można przykładowo wykorzystać do odkładania sztućców.

Jest to urządzenie mobilne. Dzięki gumowanym kółkom szybko i bezpiecznie przetransportujesz grill chroniąc się przed deszczem.

Grill świetnie sprawdza się do przygotowania potraw dla maksymalnie 8 osób.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary grilla:

  • wysokość: 88 cm
  • szerokość: 67 cm
  • głębokość: 55 cm
  • średnica rusztu: 46 cm
  • waga: 15 kg

Dostawa i montaż mebli:

Grill dostarczany jest przez firmę kurierską w jednej paczce.

Gwarancja:

Gwarancja na produkt wynosi 2 lata.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • anna

    Grill kupiłam dwa tygodnie temu, ale już kilkakrotnie z niego korzystałam. Jest to produkt bardzo dobrej jakości, łatwy do złożenia , stabilny. Nie jest to mój pierwszy grill, więc potrafię docenić łatwość rozpalania ( konstrukcja tworzy komin wspomagający rozpalanie) i to, że grill choć kulisty daje możliwość regulacji wysokości rusztu. Bardzo brakowało mi tego w moim poprzednim rożnie. Termometr również stanowi pewne ułatwienie przy pieczeniu. Czyszczenie nie stanowi problemu. Ruszt można nawet umyć w zmywarce :) Produkt godny polecenia.