Grill ogrodowy węglowy na kółkach - 58x38cm

(kod: 15062)
Grill ogrodowy węglowy na kółkach to produkt renomowanej firmy Landmann , która od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy sprzętu i akcesoriów do grillowania.  Oferowany grill ogrodowy posiada emaliowaną misk... pełny opis
179 zł

Produkt niedostępny

kod: 15062

Opis produktu

Grill ogrodowy węglowy na kółkach to produkt renomowanej firmy Landmann, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy sprzętu i akcesoriów do grillowania. 

Oferowany grill ogrodowy posiada emaliowaną miskę paleniskową bez pokrywy oraz emaliowane części składowe, które można w łatwy sposób konserwować, a ponadto są one odporne na wysokie temperatury, dzięki czemu grill posłuży Wam prze dłuższy czas.

Grill węglowy wyposażony jest w chromowany ruszt oraz półruszt do podgrzewania potraw. Dodatkiem w tym modelu jest chromowany widelec rożnowy z drewnianą rączką.

Misa paleniskowa osadzona jest na lakierowanym wózku wykonanym ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo. Wózek wyposażony jest w dwa gumowane kółka ułatwiające transport.

Po bokach miski paleniskowej oraz na dole wózka znajdują się półki z listew drewnianych. Na bocznych półkach można odkładać dowolne narzędzia i akcesoria do grilla, natomiast dolna półka może posłużyć jako miejsce na worek z węglem.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary grilla:

  • wysokość: 83 cm
  • szerokość: 96 cm
  • głębokość: 50 cm 
  • waga: 7,6 kg

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest przez kuriera w jednej paczce. Grill nie wymaga montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest gwarancją producenta trwającą 24 miesiące.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.