Grill prostokątny 46cm z pokrywą na kółkach

Landmann Grill z pokrywa
kliknij i zobacz 9 zdjęć
(kod: 15061)
Grillowanie na dobre zagościło wśród naszych zwyczajów w ciepłych miesiącach. Nic dziwnego, to połączenie pożytecznego spędzania czasu na świeżym powietrzu z przyjemnym jedzeniem przysmaków z grilla. Warto więc zaopatrzyć się we własny ... pełny opis
219 zł

Produkt niedostępny

kod: 15061

Opis produktu

Grillowanie na dobre zagościło wśród naszych zwyczajów w ciepłych miesiącach. Nic dziwnego, to połączenie pożytecznego spędzania czasu na świeżym powietrzu z przyjemnym jedzeniem przysmaków z grilla. Warto więc zaopatrzyć się we własny grill ogrodowy. Oferujemy Wam grill prostokątny z pokrywą na kółkach z rusztem o wymiarach 41x41 cm.  

Grill ogrodowy w kształcie prostokąta posiada emaliowaną miskę paleniskową oraz emaliowane części składowe, które są odporne na wysokie temperatury oraz są łatwe w konserwacji. 

Pokrywa grilla z uchwytem pokryta jest ogniotrwałym lakierem. W pokrywie oraz w misce paleniskowej znajdują się otwory wentylacjne, dzięki którym z łatwością będziecie mogli kontrolować temperaturę grillowania potraw.

Potrawy przygotowywane są na chromowanym ruszcie o wymiarach 41x41 cm. Wysokość rusztu może być regulowana za pomocą dwóch dźwigni.

Grill osadzony jest na lakierowanym wózku wyposażonym w dolną półkę, na której można trzymać zapasowy worek z węglem, a także w dwa gumowane kółka ułatwiające transport.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary grilla:

  • wysokość: 96 cm
  • głębokość 56 cm
  • długość rusztu: 41 cm
  • szerokość rusztu 41 cm
  • waga: 8,5 kg

Dostawa i montaż mebli:

Grill dostarczany jest przez kuriera w jednej paczce. Grill należy samodzielnie skręcić.

Gwarancja:

Produkt objęty dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.