Krzesła i fotele biurowe Grospol

sortuj:
Zobacz opis

Grospol - logoFotele biurowe Grospol to doskonałej jakości produkty, cieszące się dobrą opinią wśród przedsiębiorstw od lat. Niektóre modele gabinetowych foteli oferowanych przez tę polską firmę popularne są od 2005 roku, dlatego ich produkcja jest wciąż wznawiana. Należy do nich np. rodzina foteli Relaks. Modele z tej grupy są systematycznie modernizowane i dostosowywane do potrzeb Klientów, dlatego linia Relaks cieszy się niesłabnącą popularnością.

Innowacyjne rozwiązania
Spośród modeli foteli biurowych Grospol na uwagę zasługuje także linia Ioo, w której charakterystycznym elementem jest zagłówek, który dostosowuje się do pozycji głowy i w najnowszych modelach porusza się on aż w czterech kierunkach – w górę, dół oraz w prawo i lewo.

Ważnym udogodnieniem w tych modelach są także trzyczęściowe oparcia, na które składają się  wyodrębniony zagłówek, środkowa oraz lędźwiowa część oparcia.

Elegancja i bezpieczeństwo

Marka Grospol dba o wyjątkową jakość oferowanych wyrobów oraz ich elegancki wygląd. Fotele biurowe Grospol zapewniają najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy, ponieważ posiadają Atesty Bezpieczeństwa i Wytrzymałości. Materiały używane do produkcji foteli i krzeseł są najwyższej jakości. Często stosowanym rozwiązaniem jest tkanina o nazwie mesh, która dzięki swej przestrzennej strukturze sprawiającej wrażenie 3D, elegancko się prezentuje. Ponadto materiał  ten ma bardzo wysoką sprężystość, idealnie sprawdza się jako pokrycie siedziska i oparcia.Fotele biurowe Grospol, np. Fotel Biurowy Next, posiadają Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez Zakład Wdrożeń i Badań Przemysłu Meblarskiego Remodex. Bezpieczeństwo i stabilność mebli tej marki wzmacnia precyzyjna, pięcioramienna konstrukcja podstawy, która jest trwała i lekka.

Przydatne funkcje

Fotele biurowe Grospol wyposażone są w najnowocześniejsze funkcje zwiększające komfort użytkowania. Modele z rodziny Free mają wbudowany mechanizm Synchro, który umożliwia jednoczesne kołysanie się zarówno siedziska jak i oparcia, a także daje możliwość zablokowania siedziska w dowolnej pozycji. Takie udogodnienie znacząco wpływa na zwiększenie komfortu siedzenia. Popularny jest także mechanizm Multiblock, stosowany np. w rodzinie foteli Next. Mechanizm ten umożliwia – podobnie jak Synchro – dostosowanie wagi użytkownika do siły oporu, jaki stawia mebel podczas bujania się.

Fotele biurowe Grospol mają kółka dostosowane do podłóg zarówno twardych jak i wykładzin dywanowych.

sortuj:

Szanowny Kliencie, niestety nie posiadamy w naszej ofercie produktu, który spełnia wybrane przez Ciebie kryteria. Prosimy o zmianę atrybutów w lewej kolumnie "Opcje przeglądania"
Życzymy udanych zakupów.

×