Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Grunt 5l - Incana

(kod: 16766) Produkt wyprodukowany w Polsce Incana
23 zł + dostawa 20 zł
(max. 5 sztuk w jednej paczce)
  • Wysyłka w 5 do 9 dni
  • kod: 16766

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Płytki dekoracyjne to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Najwyższej jakości okładziny ścienne znanego na rynku producenta Incana zapewnią niepowtarzalny wygląd dla każdej przestrzeni. Producent posiada w ofercie zarówno płytki imitujące cegłę, kamień jak i innego typu dekoracje ścian.

Logo Incana

Grunt Incana przeznaczony jest do stosowania pod kleje do płytek dekoracyjnych, płytek ceramicznych, tapety, jastrychy i posadzki samopoziomujące.

Produkt stosowany może być zarówno zewnątrz jak i we wnętrzach pomieszczeń. Nadaje się do użytku na wszystkich porowatych i chłonnych podłożach z betonu, betonu komórkowego, materiałów gipsowych , płyt g-k, tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Grunt posiada dużą zdolność penetracji, wnika w głąb starych i chłonnych podłoży, które pod wpływem czasu straciły początkowe parametry i je wzmacnia.

 

Grunt incana

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu ilości niezbędnych płytek oraz materiałów montażowych – przygotujemy dla Ciebie ofertę – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]l

Wymiary elementów zestawu:

 

  • Pojemność: 5l
  • Miejsce stosowania: grunt wewnętrzny i zewnątrzny
  • Wydajność: 0,05L - 0,2L /1m2

Podana cena dotyczy 1 opakowania - 5l

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Płytki pakowane są w opakowania o mniejszej pojemności.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Zobacz jak prosty jest montaż okładzin ściennych: Instrukcja montażu Incana 

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x