Hamak bawełniany Spring Sitting Hammock

Osobom poszukującym przyjemnego sposobu wypoczynku i spędzania wolnego czasu czy to w ogrodzie, czy we wnętrzy polecamy wysokiej jakości hamak bawełniany marki Happy Swing w efektownym wykończeniu kolorystycznym oznaczonym jako Spring (... pełny opis
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 15141

Opis produktu

Osobom poszukującym przyjemnego sposobu wypoczynku i spędzania wolnego czasu czy to w ogrodzie, czy we wnętrzy polecamy wysokiej jakości hamak bawełniany marki Happy Swing w efektownym wykończeniu kolorystycznym oznaczonym jako Spring (Tropic). Jest to mieszanka nici bawełnianych koloru zielonego, żółtego i niebieskiego. Hamak przeznaczony jest dla jednej osoby o masie nie przekraczającej 150kg. W zestawie otrzmują Państwo belkę, która umożliwi jego podwieszanie.

Hamaki bawełniane doskonale sprawdzają się w zacienionym, zadaszonym miejscu - nie powinny być wystawione na stałą ekspozycję słoneczną, a na czas deszczu powinny być chowane. Szukającym hamaka odpornego na deszcz i negatywne oddziaływanie promieniowania UV polecamy hamaki akrylowe.

Hamak bawełniany Spring Sitting Hammock jest ręcznie wyplatany na pograniczu Tajlandii i Laosu z naturalnej bawełny, dzięki temu doskonale dostosowuje się do ciała osoby wypoczywającej.

Poduszka widoczna na pierwszym zdjęciu nie wchodzi w skład kupowanego kompletu.

Zamawiając Hamak bawełniany Spring Sitting Hammock otrzymują Państwo:

  • ręcznie wyplatany hamak bawełniany w kolorze Spring
  • drewnianą belkę o długości 130cm do rozpięcia hamaka

Dostawa i montaż mebli:

Hamaki marki Happy Swing dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Hamak przeznaczony jest do samodzielnego motanżu.

Gwarancja:

Hamak objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.