Hamak dwuosobowy H16 Sonrisa

Hamak dwuosobowy H16 Sonrisa sklep internetowy opinie ceny
kliknij i zobacz 11 zdjęć
(kod: 08887) La Siesta
Hamak dwuosobowy H16 z serii Sonrisa charakteryzuje się bardzo soczystymi kolorami, inspirowanymi barwami lata i cytrusów. Ten pochodzący z Kolumbii kolorowy hamak wykonany został z niezwykle trwałych włókien polipropylenowych, gw... pełny opis
349 zł

Produkt niedostępny

kod: 08887

Opis produktu

Hamak dwuosobowy H16 z serii Sonrisa charakteryzuje się bardzo soczystymi kolorami, inspirowanymi barwami lata i cytrusów.
Ten pochodzący z Kolumbii kolorowy hamak wykonany został z niezwykle trwałych włókien polipropylenowych, gwarantujących niezwykłą wytrzymałość oraz odporność hamaka H16 na promieniowanie słoneczne. Ponadto hamak Sonrisa jest wodoodporny, dzięki czemu można go używać wewnątrz, jak i nazewnątrz domu, bez ryzyka wyblaknięcia materiału.

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.