Hamak rodzinny Domingo H180, DOH18

Hamak ogrodowy Carolina 160 cm
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 15985) La Siesta
  • czerwony
  • zielony
  • żółty
Kolumbijski hamak wykonany ze 100% bawełny , która nie pyli i nie pochodzi z recyclingu. Jej wytrzymałość dodatkowo podwyższa bardzo gęsty splot oraz podwójnym nitkom na obrzeżach. Dzięki temu tkanina jest odporna na rozdarcia. Lin... pełny opis
558 zł
+ dostawa 26 zł
Kup na raty: 20 x 29,16zł
Wysyłka do 3 tygodni
kod: 15985
Wybierz Kolor:

Opis produktu

Kolumbijski hamak wykonany ze 100% bawełny, która nie pyli i nie pochodzi z recyclingu. Jej wytrzymałość dodatkowo podwyższa bardzo gęsty splot oraz podwójnym nitkom na obrzeżach. Dzięki temu tkanina jest odporna na rozdarcia. Lina mocująca dla wzmocnienia została wykonana w połowie z bawełny, w połowie z poliestru.

Dwuosobowy hamak Carolina wykończony został tradycyjnym ozdobnym splotem kolumbijskim, tak zwanym cadejos (plecione nitki osnowy).

Tkaninę zabarwiono dzięki wyjątkowej technice koloryzacji Ciba-colours gwarantującą trwałość pigmentu i odporność na płowienie.

Jeśli hamak ulegnie zabrudzeniu, można go wyprać w pralce w 30 stopniach (tryb delikatny).

Wszystkie produkty tej marki zostały przetestowane i zatwierdzone przez TÜV Rheinland (uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów).

 

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 160
Długość [cm] 380
Max. obciążenie[kg] 160
Długość materiału 240
Kolor czerwony
Rodzaj hamak
Ilość miejsc dwuosobowy
Typ hamaka bez drążka

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.