Krzesło ogrodowe składane Hera zielone wielopak

(kod: 16478) Curver
249 zł

Produkt niedostępny

kod: 16478

Opis produktu

Minimalna ilość zamówienia krzeseł w cenie 149 zł to 4 sztuki

Krzesło ogrodowe składane Hera to perfekcyjne połączenie stabilnej konstrukcji i wygody użytkowania. Model wykonany jest z matowego tworzywa sztucznego, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo elegancko. Krzesło dostępne jest w kilku kolorach, co pozwala na dopasowanie mebla do charakteru naszego ogrodu. Regulowane oparcie umożliwia wykorzystywanie modelu do różnych celów – jako krzesła stołowego czy też leżaka wypoczynkowego.

Meble Corfu produkowane są w węgierskiej fabryce firmy Keter

Logo Keter, Curver, allibert

Praktyczna składana konstrukcja ułatwia przechowywanie krzeseł ogrodowych poza sezonem. Nie zajmą one wiele miejsca, a prosty i szybki montaż pozwoli na błyskawiczne rozstawienie krzeseł dla niespodziewanych gości. Składane krzesła ogrodowe Hera są też łatwe w utrzymaniu w czystości – wystarczy do tego zwykła woda z delikatnymi środkami czyszczącymi. Model nie wymaga konserwacji.

Krzesło ogrodowe składane Hera wykonane zostało z wysokiej jakości tworzywa sztucznego – polipropylenu. Model powstał w europejskiej fabryce marki Curver. Krzesło jest odporne na działanie warunków atmosferycznych i promieni UV. Może spokojnie stać na deszczu i słońcu, a mimo to nie wyblaknie i nie straci kształtu. Wysoka odporność tworzywa zapewnia, że mebel posłuży nam przez dłuższy czas.

Dany wariant wykonany został w kolorystyce zielonej.

Złożone krzesło Hera

Zobacz także powiązane: krzesła i fotele plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość oparcia: 110 cm
  • szerokość siedziska: 64 cm
  • głębokość siedziska: 70 cm
  • Waga: 6 kg

Dostawa i montaż mebli:

Montaż składanego krzesła Hera jest szybki i prosty. Wystarczy rozłożyć krzesło i już można z niego korzystać. Dołączona instrukcja pokazuje w jasny sposób jak rozłożyć krzesło. 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki ogrodowe składane

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×