Materace do spania Hevea

sortuj:
Zobacz opis

Materace Hevea materiały

Hevea to polski producent materacy specjalizujący się w produkcji materacy odpowiednio dobranych do wieku użytkownika – w ofercie znajdziemy zarówno materace dla noworodków, dzieci, młodzieży, jak i dla osób dorosłych. Marka Hevea od lat tworzy materace idealnie dopasowane do każdej z grup wiekowych, a w ich produktach widać pasję wkładaną w tworzenie materaców i długoletnie doświadczenie firmy w produkcji.

Oferta producenta Hevea

Materace dziecięce wzory

W ofercie marki znajdziemy materace lateksowe, piankowe, wysokoelastyczne oraz materace sprężynowe. Hevea, oprócz klasycznych materaców, produkuje również materace rehabilitacyjne, stworzone z myślą o osobach, które potrzebują dodatkowego wsparcia kręgosłupa podczas snu. Materace ortopedyczne Hevea przeszły wszystkie wymagane testy i posiadają certyfikaty i atesty pozwalające na wykorzystanie ich jako materaców terapeutycznych.

Wysokiej jakości materace firmy Hevea

Marka Hevea stawia sobie za cel dopasowanie szerokiej gamy produktów do potrzeb wszystkich klientów w różnych kategoriach wiekowych. Asortyment producenta jest nieustannie powiększany, tak aby zaproponować odpowiedni model materaca nawet najbardziej wymagającym osobom. Wyroby marki Hevea były wielokrotnie nagradzane, zaś o ich jakości świadczą liczne certyfikaty oraz wyróżnienia.

sortuj:

Szanowny Kliencie, niestety nie posiadamy w naszej ofercie produktu, który spełnia wybrane przez Ciebie kryteria. Prosimy o zmianę atrybutów w lewej kolumnie "Opcje przeglądania"
Życzymy udanych zakupów.

×