Hexagon series - 5 MIX - Natural Wood Panels

(kod: 17267) Produkt wyprodukowany w Polsce Natural Wood Panels
Hexagon series – 5 MIX  to panel drewniany wykonany z małych kostek w kształcie heksagonów wyszlifowanych na gładko. Model Mix jak sama nazwa wskazuje to mieszanka kostek wykonanych z różnych gatunków drewna - daje to niesam... pełny opis
55 zł
+ dostawa 16 zł
Dla zamówienia powyżej 246 zł - dostawa GRATIS!
Wysyłka w 3 do 9 dni
kod: 17267

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 33
Szerokość [cm] 33
Grubość [cm] 1,4
Materiał drewno
Wzór Hexagon
Wykończenie drewniane

Opis produktu

Hexagon series – 5 MIX to panel drewniany wykonany z małych kostek w kształcie heksagonów wyszlifowanych na gładko. Model Mix jak sama nazwa wskazuje to mieszanka kostek wykonanych z różnych gatunków drewna - daje to niesamowity efekt dekoracyjny. Nowoczesne kształty w połączeniu z tradycyjnym surowcem nadadzą charakter każdemu wnętrzu.

Heksagon mix Natural Wood Panels

Natural Wood Panel bardzo starannie wybiera gatunki drewna, z jakich wykonywane są panele 3D. Drewno najwyższej jakości gwarantuje doskonały wygląd a także trwałość paneli. Drewno jesy surowcem ponadczasowym, który przy odpowiedniej i systematycznej pielęgnacji zachowa swoją świetność przez długie lata.

Hexagon mix Natural Wood Panels

Panele dekoracyjne wykonane z drewna posiadają dodatkową funkcje - odbijanie i pochłanianie fal dźwiękowych. Możliwe jest to dzięki strukturze jaką posiadają panele a także dzięki temu że sa wykonane z drewna. Jest to niezaprzeczalną zaletą obok fukcji dekoracyjnej.

Panele marki Natural Wood Panels wykorzystać można zarówno w nowoczesnej jak i klasycznej aranżacji. Współgrać będą z surowymi formami jak i przytulnym, rustykalnym wnętrzem.
Montaż paneli jest bardzo prosty i przyjemny - wystarczy klej montazowy.
Szroka gama kolorystyczna pozwoli dobrac odpowiedni kolor wybarwienia drewna do każdego wnętrza.

Za dopłatą istnieje możliwość pomalowania paneli bejcą rozpuszczalnikową w wybranym kolorze: Zobacz paletę kolorów

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary hexagon Natural Wood Panels

Panel z aplikacją naturalnych sześcioboków pomiksowanych z gatunków: dąb, buk, orzech amerykański i merbau, o gładkiej strukturze.
Efekt naturalnego 2d.

Każda z kostek 7x6cm gr 14mm. 

Wymiary panelu:

  • Szerokość: 33 cm
  • Wysokość: 33 cm
  • Grubość: 14 mm
  • Pole powierzchni: ok. 0,10 m2
  • Użycie na 1 m2: ok. 10 szt
  • Cena za 1 m2: 549,00 zł
  • Materiał: drewno
  • Kolor: dąb, buk, orzech amerykański i merbau (naturalny, zabezpieczony olejem)

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 33
Szerokość [cm] 33
Grubość [cm] 1,4
Materiał drewno
Wzór Hexagon
Wykończenie drewniane

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Panele drewniane Natural Wood Panels są bardzo proste w montażu – wystarczy przykleić je klejem montażowym dobrej jakości. Panele należy przyklejać na ścianie w bezpośrednim sąsiedztwie, uprzednio nakładając na nie odpowiednią ilość kleju.
Do każdego zamówienia dołączona jest instrukcja montażu.

 

Montaż Panele NWP

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.